Přeskočit na obsah

L'Etape
Czech Republic
by Tour de France


17. 8. 2024 | prachatice
21. 6. 2025 | PRAHA

Registrace do závodu

Registrovat

Více informací

Zažij atmosféru Tour de france

L'Etape Czech Republic by Tour de France je cyklistický závod pro veřejnost, který ti umožní zazávodit si ve stylu cyklistických profesionálů a užít si unikátní atmosféru legendární Tour de France. Zároveň je to oslava, svátek, festival cyklistiky, pro všechny malé i velké fanoušky Staré dámy. 

1

zcela uzavřené silnice

Na pár hodin bude trasa závodu patřit jen cyklistům. Od prvního do posledního závodníka. Bezpečnost, luxus a pocit, který jinde nezažiješ. 

2

DIVÁCKÁ ATMOSFÉRA

Neorganizujeme jenom závod, ale oslavu sportu a pohybu. Ani Tour de France není jenom o závodnících, ale především o krajině, kterou projíždí a lidech, kteří v ní žijí. A my se je snažíme vtáhnout do děje, aby přišli a vytvořili závodníkům tu nejlepší kulisu. A třeba ukázali dětem, že sport je hodnota, o kterou má smysl usilovat a rozvíjet.

3

Autentický zážitek po boku cyklistických hvězd

Ján Svorada, Martina Sáblíková, Zdeněk Štybar, Tomáš Bábek, Andy Schleck. To jsou jména, která se na start závodu v minulosti postavila. Loket na loket, kolo na kolo se všemi ostatními účastníky. 

4

Co je série L´Etape by Tour de France

L'Etape by Tour de France je globální série závodů pod hlavičkou Tour de France zaměřená na cyklistiku pro veřejnost, které se účastní místní nadšenci i závodníci z celého světa. Jednotlivé závody se pravidelně konají v několika evropských zemích, Austrálii, Číně, Jihovýchodní Asii, Mexiku, USA a v zemích jižní Ameriky. Nejvíce účastníků bývá tradičně ve Francii (15 tis.), v Austrálii a Velké Británii (přes 3 tis.).

Více o sérii L´Etape


map

L'ETAPE CZ NA INSTAGRAMU

Zažijte s námi a s @rouvyapp L'Etape Prachatice Indoor-Outdoor Contest. 💪 A co se jedná? 👇 L'Etape Prachatice Indoor-Outdoor Contest je závod ve stoupání, který kombinuje venkovní a indoor cyklistiku. Závod letos proběhne online na @rouvyapp a také naživo na Horské etapě. Bude se soutěžit o první cenu, která bude udělena v Prachaticích. Jedná se o první akci tohoto druhu organizovanou v rámci našeho partnerství. 💛 Co vás během závodu čeká? 👇 Musíte zdolat vyznačený úsek v aplikaci Strava (cca 13 km) na této trase na @rouvyapp, a to kdykoliv před 16. 8. v 10 hodin. Trasu si můžete zajet i v rámci virtuálního závodu na @rouvyapp, který je naplánován na 7. srpna. Poté šlápněte do pedálů na témže úseku L'Etape Prachatice během Horské etapy. Aby se zaznamenal váš čas, musíte mít aktivní synchronizaci s aplikací Strava. ‼ A jaká jsou pravidla soutěže? 👇 🚴‍♂️ Zkombinujeme váš nejlepší čas na virtuálním a reálném úseku. Jezdec s nejrychlejším kombinovaným časem bude oceněn na pódiu na L'Etape Prachatice. 🚴‍♂️ Virtuální úsek si můžete zajet, kolikrát chcete – do soutěže bude zaregistrován váš nejrychlejší čas. Budeme monitorovat nastavení, tak prosím žádné podvádění! 🚴‍♂️ Podmínkou účasti je platná registrace do živého závodu a aktivní účet na @rouvyapp. 🚴‍♂️ Do závodu je třeba se zaregistrovat nejpozději 9. 8. 2024 pomocí formuláře (odkaz najdete v bio). Nezapomeňte do formuláře zadat váš e-mail, pod kterým máte vedený účet na @rouvyapp, a také e-mail registrovaný na L'Etape Prachatice. Jako odměnu za účast můžete po uplatnění kódu LETAPEPRA2024 jezdit na @rouvyapp po dobu jednoho měsíce zcela zdarma. 💸 Tak co, jdete do toho s námi? 👀

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl