Přeskočit na obsah

1<

L’ETAPE FEMMES

NEZÁLEŽÍ NA TOM, JAKOU RYCHLOSTÍ JEZDÍŠ, ALE ŽE VYRAZÍŠ.

Ferove_startovne_femmes

Férové startovné pro ženy

Reagujeme na příjmovou nerovnost mezi pohlavími a ženám nabízíme slevu ze základního startovného ve výši 16%. Stačí zadat kód "ferovestartovne". Více o tématu v článku...

Odkaz na ragistraci do závodu

femmes_facebook_group

L'ETAPE FEMMES - CYKLISTICKÁ KOMUNITA, KTERÁ TI NEUJEDE!

V rámci projektu L'Etape Czech Republic by Tour de France jsme založili komunitu L'Etape Femmes, jejímž cílem je rozptýlit obavy a vytvořit příležitosti pro to, aby se více žen zamilovalo do silniční cyklistiky.

PŘIDEJ SE K UZAVŘENÉ SKUPINĚ NA FACEBOOKU


S KÝM SPOLUPRACUJEME

NECH SE INSPIROVAT A NAJDI SI SVÉMU SRDCI I NOHÁM NEJBLIZŠÍ ŽENSKOU SKUPINU

LEtape_Sumava@jacobkopecky-19

tezera vlk huříková
ambasadorka L'etape Femmes

Vlastní dva duhové trikoty pro světovou šampionku. Zlato získala na MS v časovce juniorek, ve stejné kategorii pak dominovala světu v cross country. Následně přidala ještě titul evropské mistryně v maratonu. Tak všestrannou závodnicí byla Tereza Vlk Huříková. Přes dvě desítky let představovalo kolo její největší vášeň. Zdravotní patálie a mateřství však odsunuly cyklistiku na druhou kolej. Ovšem L'Etape Czech Republic vše změnila.

Odkaz na rozhovor

 

Bratislavske_bohyne_logo

BRATISLAVSKÉ BOHYNĚ

Vášeň pro cyklistiku, která plodí nová přátelství. Bratislavské bohyně! Spolek žen z hlavního slovenského města, který vznikl během pandemie koronaviru. Během tří let fungování se malá parta kamarádek stala skupinou, která je populární po celé zemi pod Tatrami. 

Odkaz na instagram

 

logo dnk

Dámy na kole

Internetový magazín Dámynakole.cz přináší články a postřehy ze světa cyklistiky - amatérské i profesionální.  Rady a zajímavosti u nás najdou zkušené bikerky, pomohou začínajícím cyklistkám a budou užitečné i pro maminky s dětmi. Píšeme o kolech, představujeme a testujeme sportovní doplňky, přinášíme užitečné informace o výživě, rady k tréninku. Nechybí motivační příběhy naší redakce i našich čtenářek. 

Potřebujeme pohyb, milujeme cyklistiku, proto se potkáváme i v sedle kola.

Odkaz na web

 


Letape_femmes_on_facebook

PŘIDEJ SE k UZAVŘENÉ SKUPINě NA FACEBOOKU

Women's only skupina zaměřená na témata spojené zejména se silniční cyklistikou. Chlapům vstup zakázán!

Odkaz na facebook

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl