Přeskočit na obsah

CHECK-IN 2022 KROK ZA KROKEM

Všichni závodníci zaregistrovaní do pátku 1. dubna dostanou nejpozději 5. dubna do svého e-mailu unikátní odkaz na CHECK-IN formulář. V tomto článku si jej projdeme krok za krokem, abys věděl, co tě čeká a na co se připravit. 

Upozornění: závodníci, kteří se do závodu zaregistrují 4. dubna a později, již mají check-in formulář zahrnutý v samotné registraci.

Krok 1 - rekapitulace údajů

V tomto kroku jsou již předvyplněné údaje, které závodník uvedl v registraci. Základní údaje jako jméno, pohlaví, datum narození nelze editovat. Ostatní údaje je možné změnit. V tomto bodě je důležité zmínit možnost změny adresy, jelikož je možné nechat si ZDARMA zaslat startovní číslo a celý startovní balíček na zadanou adresu (samotná volba se provádí v kroku 2). 

Dále lze změnit, zdali se závodník zúčastní individuální, nebo týmové klasifikace. Stejně jako v loňském roce totiž platí, že závodníci jedoucí v rámci týmu NESOUTĚŽÍ v individuální klasifikaci. Pokud si nejsi jistý, co to přesně znamená, prostuduj si Pravidla týmové soutěže.

Krok 2 - STARTOVNÍ BALÍČEK, ŘAZENÍ NA STARTU a další organizační informace

Odeslání/vyzvednutí Startovního balíčku

Hned v první otázce je možnost vybrat si, jakým způsobem budeš chtít doručit svůj Startovní balíček. O rozesílku se stará náš partner a vzor spolehlivosti ZÁSILKOVNA, která ti balíček doručí v druhé polovině května až domů. Důrazně tuto možnost doporučujeme, protože druhou možností je vyzvednutí balíčku v pátek před závodem. Vyzvednutí v sobotu nebude možné.

Možná, že se z výše uvedeného může zdát, že nechceme, aby ses v pátek na Strahově ukazoval - toto tvrzení však nemůže být vzdálenější od pravdy! Na pátek totiž chystáme bohatý doprovodný program zahrnující například i besedu a riders briefing s vítězem Tour de France Andy Schleckem, dále rozšířenou nabídku cyklistických produktů, opravdové francouzské trhy a spoustu dalšího. Místo vystávání ve frontě na startovní číslo si tak přijď program na Strahově pořádně užít a naladit se na sobotní závod! 

Řazení na startu

Další otázky směřují na předpokládanou průměrnou rychlost a tvůj přístup k závodu i tréninku. Podle toho (a výsledků z loňska) tě zařadíme do odpovídajícího startovního koridoru. 

Pasta party

Předposlední otázka se týká objednávky jídla na pasta party po dojezdu. V letošním roce bude tato mega žranice zaměřená na doplnění kvalitních sacharidů probíhat ve strahovské menze. V nabídce jsou: 

  • Boloňské špagety s masem
  • Gnocchi s kuřecím masem, listovým špenátem a smetanou
  • Penne s rajčaty, cuketou a parmazánem
  • Špagety s rajčaty, mozzarellou a bazalkou

Krok 3 - UBYTOVÁNÍ, pojištění, PARKOVÁNÍ A DALŠÍ SLUŽBY

Partneři ubytování

Letos jsme pro závodníky domluvili dvě možnosti zvýhodněného ubytování: prvním je luxusní hotel Marriott Prague v centru Prahy, druhým neméně skvělý Hotel Lindner Prague Castle nacházející se jen necelý kilometr od startovní čáry. Kompletní info a ceny uvádíme zde...

Galerie Hotel Marriott

Galerie Hotel Lindner

Komplexní zdravotní péče SPORTHELP

SPORTHELP je komplexní péče pro sportovce zahrnující kromě úrazového pojištění také zdravotní péči a další sportovní benefity. V rámci závodu si můžeš vybrat mezi 3denní a 8denní variantou. Kratší varianta tě vyjde na 290 Kč, delší na 370 Kč. Na obrázcích níže najdeš, co všechno tento produkt obsahuje. 

Parkování na Strahově

Nově zavádíme placené parkování. V loňském roce jsme si ověřili, že oblast Strahova není nafukovací, a pokud přijede každý závodník vlastním autem, tak je to problém. Proto zavádíme zpoplatnění parkování, abychom vás motivovali domluvit se na společné dopravě. Cena parkování je 200 Kč na auto, ale pozor - počet míst je omezen na 600 vozů, takže doporučujeme s vyplněním formuláře příliš neváhat. 

Strahov_2022

VIP hospitality

Pokud chceš patřičný komfort dopřát sobě nebo svým blízkým, je ve formuláři možnost přiobjednání vstupu do VIP zóny v ceně 3000 Kč na osobu. 

Masáž nohou v cíli

O vytřepání tvých unavených stehen a lýtek se v cíli postarají fyzioterapeuti SPORTHELPu.

Krok 4 - Oficiální merch a další produkty

Pánská a dámská trička 

Kvalitní trička z organické bavlny s nápisem #jsemvbaliku vpředu a logem závodu vzadu za krkem. Černé triko má nápis vyvedený v 3D pogumovaném potisku, na šedém triku je tento nápis reflexní. Cena 849 Kč. K dispozici v pánské i dámské variantě střihu. Dodání v rámci startovního balíčku. 

Klíčenka #jsemvbaliku

Limitovaná verze 100 kusů originálních klíčenek z kvalitní dvoubarevné italské usně s vyraženým hashtagem #jsemvbaliku. Cena 239 Kč. Dodání v rámci startovního balíčku.

KROK 5 - PLATBA

Pokud sis v rámci procesu nic neobjednal, tak se ti tento krok nezobrazí. Pokud ano, je potřeba celý proces ukončit úspěšnou platbou kartou. 

GRANDE FINÁLE - STAŽENÍ KARTY ZÁVODNÍKA

Na konci celého procesu čeká sladká odměna - UNIKÁTNÍ KARTA ZÁVODNÍKA, kterou si můžeš stáhnout do svého mobilního telefonu a mít tak všechny důležité informace stále u sebe. Díky ní se také dozvíš všechny změny a důležitá sdělení.

Kartu lze stáhnout do mobilu se systémem iOS i Android, a to rovnou z děkovné stránky přes odkaz anebo QR kód. Případně ti odkaz přijde po vyplnění také do e-mailu. 

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl