Přeskočit na obsah

Zahlavi_web_Prague

L'Etape by tour de france míří do prahy

Termín: 10. 6. 2023

MÍSTO: PRAHA a STŘEDOČESKÝ KRAJ

Registrace byla ukončena

Je to závod

L'Etape Czech Republic by Tour de France je příležitost stát se na jeden den Saganem, Froomem nebo Contadorem. Je to závod o žlutý dres na různých distancích. Jsou to vrchařské a sprinterské prémie o zelený a puntíkatý dres. Ale může to být i pohodová vyjížďka. Záleží jen na tobě, jak to pojmeš. Medaili máme pro každého, kdo dokončí. Start a cíl v Praze, trasy vedoucí po uzavřených silnicích Křivoklátska, Berounska a Českého krasu.

Registruj se na závod

oakci_ozavodu

Je tO Festival cyklistiky

Stejně jako Tour de France není jen o závodění, nebude taková ani L'Etape Czech Republic. Můžeš se těšit na bohatý doprovodný program. Na své si přijdou fanoušci cyklistiky, rodiny s dětmi i milovníci francouzské kultury a gastronomie. Festivalový park se spoustou stánků, atrakcí, muzeem a oficiálními produkty Tour de France bude v samotném centru Prahy. Pro diváky podél trasy chystáme fanouškovská místa se spoustou zábavy. Přihlas se k odběru novinek a brzy se dozvíš více. 

Přihlásit se k newsletteru

festival_cyklistiky

3

znamená tři varianty trasy, 142, 102
nebo 65 kilometrů

1903

rok, kdy se poprvé jela Tour de France

500 kg +

těstovinového salátu bude připraveno na závěrečnou pasta party

3

tituly mistra světa v cyklokrosu má na svém kontě ambasador akce Zdeněk Štybar

Co je série L´Etape by Tour de France

L'Etape by Tour de France je globální série závodů pod hlavičkou Tour de France zaměřená na cyklistiku pro veřejnost, které se účastní místní nadšenci i závodníci z celého světa. Jednotlivé závody se pravidelně konají v několika evropských zemích, Austrálii, Číně, Jihovýchodní Asii, Mexiku, USA a v zemích jižní Ameriky. Nejvíce účastníků bývá tradičně ve Francii (15 tis.), v Austrálii a Velké Británii (přes 3 tis.).

Více o sérii L´Etape


map

pripravte_se_na_bootcampu_big

Připravuj se s námi!

Ujet v tempu 130 kilometrů vyžaduje přípravu. A proto jsme připravili kalendář akcí, kde si tě vezmeme do parády. Nezáleží na tom, jestli se silniční cyklistikou zrovna začínáš, nebo jsi zkušený jezdec, každý si v programu najde, co potřebuje. Podívej se, jaké akce plánujeme, rádi tě mezi sebou uvítáme!

Prohlédnout kalendář akcí

Generální partner


Hlavní partneři


Exkluzivní partner


Partneři


Institucionální partneři


Oficiální dodavatelé


Generální mediální partner


Hlavní mediální partneři


Mediální partner


Marketingový partner


Spoluorganizátoři


©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl