Přeskočit na obsah

Zimní soustředění na Mallorce

Spousta amatérských cyklistů už kouzlo Mallorky a zimní/jarní přípravy na ni prokoukla a pokud jim to rodina, pracovní nasazení či finanční situace dovolí, vrací se na slunečný ostrov najíždět kilometry pravidelně. Pak je tady velká skupina vás, kteří váháte, zdali vám to k něčemu bude.

Přátelé bude!

Ze základu, který za těch 7 dní na Mallorce společně nalítáme, budete těžit celou sezónu. Ale o tom to až tak není, těch 800 až 1 000 km, jenž vám přibudou na Stravě, je vlastně jen vedlejší efekt. Hlavně a především si užijeme parádní týden s podobně "potrefenými" lidmi, poznáme nové končiny a nabereme motivaci do dalšího ježdění a trénování.

A jestli se bojíte, že to na Vás bude příliš náročné, tak se bát nemusíte. Jezdíme napohodu, stylem coffee rides. Pokud je nás více, tak utvoříme výkonnostní skupinky. Ale většinou je to tak, že ti silnější tahají a točí špic a ti méně zdatní "se vezou" v háku. 

A jak vypadaly naše vyjížďky v loňském roce?

Začalo se pozvolna a první dva dny jsme vyjížděli objevovat jižní rovinatější část ostrova. Třetí den byl první kopec San Salvador s krásným klášterem. Čtvrtý den odpočinek a projížďka na kafe a dort do nedaleké Palmy. Pátý den se profil zostřil a přišly centrální hory, šestý den kopečky a krásné výhledy přes západní pobřeží. Sedmý den královská etapa přes celý ostrov a dobytí majáku Cap de Formentor - 209 km. Po týdnu v sedle už vám to dvoukilo ani nejpřijde. Pro případ, že by někdo nemohl, máme v záloze doprovodné vozidlo. 

Bezprostřední dojmy účastníků i trenéra si můžeš přečíst v obsáhlém reportu...

Průvodci a trenéři

Ondřej "Lampík" Paur

Lampík je všeobecně známý šouman, silničář, bajker a endurista. Pokud to má dvě kola, řidítka a pedály, tak na tom Lampík určitě umí, a to tak, že dobře. Cyklisticky vyrůstal bok po boku s Ondrou Cinkem a dodnes jsou největší kamarádi, kteří si rádi společně vyrazí na pohodovou vyjížďku: Kámoši na celoděňáku - Cink s Lampíkem objeli 350 km. 

Přemek Novák

Přemek je absolventem Fakulty tělesní kultury Univerzity Palackého v Olomouci, kde mu byl dán kvalitní teoretický základ z hlediska fyziologie zátěže, tréninkových postupů a regenerace. Praxi pak sbíral především jako průvodce na horských kolech v Rocky Mountain National Park v americkém Coloradu. Aktuálně pracuje na pozici šéfa organizačního týmu L'Etape Czech Republic by Tour de France, takže o informace ze zákulisí příprav největšího cyklistického závodu u nás nebude nouze. 

Kde budeme bydlet? 

Čtyhvězdičkový hotel Play Golf je umístěn na hlavní pláži mezi městy Palma de Mallorca a Arenal. Kvalita pokojů a vybavení hotelu je na skvělé úrovni, nicméně tento hotel je vyhlášený zejména vyjímečně chutnou a kvalitní kuchyní. V rámci zájezdu budeme mít polopenzi, která sestává z bohaté snídaně a opulentního bufetu na večeři. Pravda je taková, že pokud se nebudeš držet zpátky, tak si sebou klidně nějaké to kilo navíc přivezeš. Tak bacha na to!

Kompletní informace a přihláška

Termín: 25. února - 4. března 2022 (7 nocí)
Ubytování: Hotel Play Golf dvoulůžkové pokoje
Cena pro členy Founders clubu 28 900 Kč,
Cena pro ostatní zájemce: 29 990 Kč
Doprava: letecky
Kontakt pro přihlašování: jfousek@letapeczech.cz.
Kapacita je omezena, čím dříve se přihlásíš, tím lépe. Při přihlášení Last Minute se navíc může změnit cena letenky směrem nahoru. 

Cena zahrnuje:
Letenky Praha - Mallorca a zpět
Transfer z letiště na hotel a zpět
Přeprava kol a úschova kol v hotelu
Ubytování s polopenzí
Vstup do wellness
Služby zkušeného trenéra a průvodce
Cestovní pojíštění

Cena nezahrnuje:
Případné povinné testování v souvislosti s pandemií

Organizátor zájezdu: SPORT INVEST Travel, s.r.o., Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČ: 24704334
Všeobecné obchodní podmínky

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl