Přeskočit na obsah

Zažij legendu Tour de France jako dobrovolník

L’Etape by Tour de France je globální série závodů pod hlavičkou Tour de France zaměřená na cyklistiku pro veřejnost, které se účastní místní nadšenci i závodníci z celého světa. 

14 zemí, 2300 ujetých kilometrů, 50.000 jezdců připravených zažít legendární závod. Jednotlivé závody se pravidelně konají v několika evropských zemích, Austrálii, Číně, Jihovýchodní Asii, Mexiku, USA a v zemích jižní Ameriky. V letošním roce se koná i etapa v České republice. Tato jedinečná akce se uskuteční 28. srpna 2021 v Praze, a ty můžeš být u toho. 

Velmi záleží na epidemiologické situaci; bezpečí a zdraví všech zúčastněných je pro nás prioritou, a proto se může stát, že závod v průběhu příprav bude odložen.

Tato akce se neobejde bez dobrovolníků, stačí vyplnit přihlášku! Hledáme dobrovolníky na aktivity jako zabezpečení trasy, výdej startovních balíčků, branding areálu, informování účastníků a diváků, zajištění plynulého pohybu účastníků a diváků v areálu, zajištění provozu úschovny kol a další. Zapoj se jako dobrovolník a získej unikátní triko, bidon, gymsack a mnoho skvělých zážitků. 

Společně jsme nejlepší!

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl