Přeskočit na obsah

Zázemí a parkování

CENTRUM ZÁVODU

Centrum závodu neboli L'Etape vesnička bude umístěna u Stadionu Strahov v ulici Vaníčkova a částečně také v areálu strahovských kolejí. 

vesnicka_2022

Příjezd a parkování

PÁTEK 10. 6. 

V pátek od 16.00 již nebude pro osobní dopravu průjezdná ulice Vaníčkova. Příjezd doporučujeme ve směru od ulice Bělohorská od Břevnova (z Malovanky) a zaparkování na parkovišti P1, kde budou parkování organizovat označení pracovníci. V pátek není parkování zpoplatněno. V žádném případě neparkujte na točně autobusů u vesničky L`Etape.

Sobota 11. 6. 

Z důvodu omezené kapacity Strahova jsme zavedli zpoplatněné parkování, které bylo možné zakoupit v rámci procesu registrace, check-inu nebo v pátek ve stánku prezence. Při příjezdu je nutné kartu viditelně zavěsit na vnitřní zpětné zrcátko.

Parking P1 - toto parkoviště je určeno pro všechny, kteří si parkování zaplatili v předstihu a budou u sebe mít parkovací kartičku, kterou obdrželi společně se startovním číslem. Příjezd na toto parkoviště doporučujeme z ulice Bělohorské místní části Malovanka. Ze Smíchova bude příjezd možný pouze do 9:30, kdy je ještě průjezdná ulice Atletická.

Parking P2 - je určen pro ty, kteří si parkovací místo chtějí koupit až v den akce. Příjezd doporučujeme z ulice Tomanovi od Vypichu. V časovém rozmezí 9:50-10:20 a 11:20-11:50 je příjezd na parkoviště uzavřen kvůli startům závodu. Kapacita parkoviště je omezena a v případě, že se naplní doporučujeme zaparkovat v ulicích Břevnova mezi ulicemi Bělohorská a Tomanova, kde o víkendu neplatí zóny a do centra závodu dorazit na kole.  

Obytná auta a karavany - mají vymezené místo v rámci Parkingu 1. V případě zaplacení poplatku (400 Kč) je možné od pátku do neděle parkovat na ploše k tomu určené (nasměrují vás pořadatelé). Platbu bylo možné provést v rámci registrace/check-inu a v případě volné kapacita i v pátek v informačním kiosku. 

Parking_česky©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl