Přeskočit na obsah

Vrtulníková letecká škola Harris Hawk

Harris Hawk je vrtulníková letecká škola, která nabízí špičkové vzdělání a školení pilotů na vrtulníku Guimbal Cabri G2. Se zkušenostmi a vášní pro létání, Harris Hawk poskytuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti v leteckém výcviku.

Vrtulník Guimbal Cabri G2 je vysoce inovativní a moderní stroj, který se stal oblíbenou volbou pro vrtulníkový výcvik po celém světě. S jeho jedinečnými vlastnostmi a pokročilými technologiemi je Cabri G2 ideálním nástrojem pro pilotní výcvik. Harris Hawk ve své flotile využívá dva plně vybavené vrtulníky s rokem výroby 2022.

Škola Harris Hawk si zakládá na profesionálním přístupu a využívá zkušený tým instruktorů. Výcvikový program je pečlivě navržen tak, aby poskytoval studentům všechny potřebné znalosti a dovednosti pro úspěšnou a bezpečnou kariéru v oblasti vrtulníkového létání. Instruktoři Harris Hawk jsou piloti s bohatými zkušenostmi nejen z Čech, ale i zahraničí a v neposlední řadě s vášní pro předávání svých znalostí a zkušeností nové generaci pilotů.

www.harwishawk.cz 

4

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl