Přeskočit na obsah

Sportovní léto s Bang & Olufsen

Sportovní léto s Bang & Olufsen

Toto léto se ponoříme do sportu. Kromě toho, že si na našich křišťálově čistých televizorech Bang & Olufsen budeme užívat Olympijské hry, Tour de France a UEFA Euro Cup, oslavíme zrušení lockdownu venkovním tréninkem, běháním a aktivitami.

telka

Ve společnosti Bang & Olufsen chápeme, jak hudba dokáže nastartovat náš výkon a dodat nám energii k tomu, abychom vyrazili ven a pokračovali v pohybu. Hudba nás posouvá. Zažehněte svou vášeň a nově definujte své ambice se soundtrackem, který vás bude pohánět. Ať už trénujeme sólo, nebo v týmu, hudba nám pomáhá posouvat se k co nejlepším výkonům.

Naše nová řada produktů je navržena tak, aby poskytovala optimální zážitek z poslechu. Naše produkty, vytvořené a navržené tak, aby vám pomáhaly dosahovat vašich cílů, vydrží i nepřízeň počasí a jsou mistry v přenosnosti s výdrží baterie, která je nadstandardní.

repros _E5A8513

Nechte se unášet silou hudby do nových výšin. Od pěší turistiky a dobrodružství s odolným reproduktorem Beosound Explore, přes trénink v přírodě se sluchátky Beosound A1 Sport o velikosti dlaně až po běhání se sluchátky Beoplay E8 Sport.

Photo credit: Matěj Třešňák, Bang & Olufsen 

_E5A8615 _E5A8594

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl