Přeskočit na obsah

SportHelp: Opravdu víte co dělat, když se při sportu zraníte?

Sporthelp

Sport nejsou jen body, góly nebo osobní rekordy. Bohužel k němu patří i úrazy a další zdravotní problémy. Dříve či později se nevyhnou snad žádnému pravidelnému sportovci. Zatímco o profíky je většinou velmi dobře postaráno, amatérští sportovci jsou odkázáni sami na sebe. A právě to SportHelp mění.

S námi sportuješ bez starostí

Strávil jsi při posledním zranění hodiny hledáním doktora a čekáním na vyšetření? Trvalo to dlouhé týdny, než ses konečně dostal ke specialistovi? Vypadla ti kvůli úrazu část příjmů? Nejsi sám, podobné starosti trápí řadu amatérských sportovců. Dobrá zpráva je, že se jim můžeš vyhnout.

SportHelp nabízí na českém trhu naprosto unikátní službu, která se opírá o tři základní pilíře:

  • organizaci zdravotní péče,
  • sportovní úrazové pojištění
  • a sportovní

Na výběr máš ze tří variant členstvíStandard, Premium a Exclusive. Podmínky si tak jednoduše přizpůsobíš podle svých potřeb a požadavků. Připravené máme také dva speciální juniorské balíčky pro osoby do 18 let. Ty jsou navrženy pro rodiče, kteří chtějí chránit své malé sportovce.

Zajistíme ti lékařskou péči – kdykoliv a kdekoliv

V případě zranění či jiných zdravotních problémů nás jednoduše kontaktuješ a my se postaráme o kompletní organizaci zdravotní péče. S ohledem na tvé časové možnosti ti zajistíme termín ošetření kdekoliv na území ČR i na Slovensku.

Nepřetržitě je tu pro tebe také online lékařská poradna. Odborný lékařský posudek ti dokážeme garantovat do 24 hodin. Díky naší spolupráci s mnoha lékaři a zdravotními institucemi se ke specialistovi dostaneš během několika dnů, a ne za týdny nebo dokonce měsíce.

Jak to funguje v praxi

  1. Máš zdravotní problém? Pak zavoláš nebo napíšeš do naší lékařské
  2. Popíšeš nám svůj stav, symptomy a pošleš fotku postiženého mí
  3. Naši zdravotníci ti následně poradí, jak postupovat dá Možná postačí klidový režim, nebo ti rovnou doporučíme osobní návštěvu lékaře.
  4. V takovém případě vyhledáme odborníka s ohledem na tvé aktuální potřeby a zajistíme u něj termín, který ti bude časově vyhovovat.

Pomůžeme ti zpět do formy

Rekonvalescence se někdy může pořádně protáhnout. SportHelp tu je pro tebe i v této zdlouhavé a často psychicky náročné fázi. Dohlédneme, aby tvůj návrat do původní formy proběhl rychle a hlavně bez komplikací.

Zorganizujeme pro tebe osobní poúrazový program ve formě rehabilitací, masáží, fyzioterapie a dalších potřebných procedur. Zkrátka se postaráme o to, abys mohl co nejdříve zase bez starostí sportovat.

Pojištění tě chrání po celém světě

Pokud došlo k úrazu, vyřešíme za tebe komunikaci s pojišťovnou a postaráme se o rychlé finanční plnění. Po tobě budeme chtít jen poslat potřebnou dokumentaci.

Naše sportovní pojištění tě chrání po celém světě a vztahuje se i na nesportovní úrazy. Odškodnění se tedy dočkáš, i když za úrazem stojí nešťastné uklouznutí v koupelně nebo na schodech. Navíc ti pojistíme drahé sportovní vybavení.

Benefity čerpáš, i když jsi zdravý

Naše členství přináší řadu výhod i sportovcům, kterým se zdravotní problémy vyhýbají. Organizaci zdravotní péče můžeš využít kdykoliv. Rádi ti pomůžeme třeba s hledáním nového praktického lékaře či zubaře po přestěhování.

V elektronické digitální kartě máš neustálý přehled o členských benefitech. Připravili jsme pro tebe například slevy na sportovní vybavení, oblečení nebo zvýhodněné vstupné na vybrané akce.

Členství ti také umožňuje zajít na vyšetření InBody, které diagnostikuje stav těla a zdravotní rizika. Dále od nás budeš dostávat spoustu užitečných tipů pro prevenci a další odborná zdravotní doporučení.

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl