Přeskočit na obsah

Škoda Auto se stává generálním partnerem L’Etape Czech Republic by Tour de France

Jedna značka hrdě drží český prapor na nejslavnějším cyklistickém závodě již 17 let. Oko našince a zároveň cyklisty plesá, když může sledovat ředitelský červený vůz, kterak závodníky provází po celou Tour de France - od startu až do cíle. Věděli jste, že se jedná o jediný vůz z početné kolony doprovodných aut, který smí oficiálně projet cílovou bránou každé etapy?

Využitím cyklistiky v marketingových aktivitách vsadila Škoda na správnou kartu. Jízda na kole ve všech svých podobách přináší pozitivní emoce a radost cyklistům bez ohledu na disciplínu, věk nebo pohlaví. Škoda dlouhodobě podporuje Český svaz cyklistiky, reprezentaci, seriál amatérských závodů Kolo pro Život a má vlastní cyklistickou platformu We Love Cycling.

Jsme rádi, že nyní můžeme oficiálně ohlásit, že se ŠKODA AUTO připojuje k projektu L’Etape Czech Republic by Tour de France, a to přímo na pozici Generální partner.

Těšíme se na spolupráci.

Photo Credit: A.S.O. / Alex Broadway, Bruno Bade, Thomas Maheux, Pauline Ballet, Herve Tarrieu, Thomas Colpaert, G. Demouveaux

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl