Přeskočit na obsah

Registraci spouštíme v pondělí 14. září ve 20.00

V pondělí 14. září ve 20.00 bude na těchto internetových stránkách zveřejněn odkaz na registrační formulář do L’Etape Czech Republic by Tour de France. V procesu registrace zájemci vyplní informace o své osobě a zvolí si trasu, kterou budou chtít absolvovat. K dispozici bude také výběr mezi individuální nebo týmovou klasifikaci, volitelně bude možno si objednat originální merchandising a v neposlední řadě bude možné navolené varianty zaplatit a tím si své místo v závodě rezervovat.

Platbu je možné realizovat bankovní kartou nebo prostřednictvím voucheru zakoupeného v předprodeji přes ticketportal.cz. Kód z voucheru se zadává v posledním kroku a vždy představuje 100% slevu ze startovného. Majitelé těchto voucherů mají místa v závodě rezervována do 28. února, kdy také platnost voucheru končí.

Kolik zbývá míst v předprodeji?

Ve středu 21. srpna bylo do předprodeje uvolněno 500 míst na každou trasu, dohromady tedy 1000 míst. Této nabídky zatím využilo přes 700 zájemců, necelých 300 míst za snížené ceny tedy stále zbývá. Jednoznačně větší zájem je o delší trasu s délkou 130 kilometrů.

Jak se budou ceny vyvíjet dále?

V tuto chvíli se v první řadě bude vyprodávat zmíněných 300 míst za zvýhodněné ceny 1 990 Kč v případě dlouhé trasy a 1 690 Kč pro variantu krátkou. Po prodeji této kvóty se ceny zvednou na 2 490 Kč (dlouhá trasa) a 2 090 Kč (krátká trasa). Takto vydrží cenová hladina až do prosince, kdy se obě trasy zdraží o dalších 500 korun.

Doporučujeme tedy s registrací příliš neváhat.

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl