Přeskočit na obsah

REGISTRACE NA ROK 2024 SPUŠTĚNA!

On-line registrace do obou závodu L'Etape Czech Republic 2024 byla před malou chvílí spuštěna.

Registrace je rozdělena do několika fází:

1. Fáze - Founders & Účastníci závodu 2023

V první fázi, trvající od 22. do 30. 6. do 12:00 je pro dokončení registrace potřeba vložit unikátní REGISTRAČNÍ KÓD, který obdrželi všichni členové Founders klubu (účastníci 1. ročníku) a všichni letošní účastníci závodu do mailu. Členové Founders klubu také obdrželi jeden REGISTRAČNÍ KÓD navíc, kterým můžou někoho obdarovat a umožnit tak registraci do závodu za nejvýhodnější startovné. 

2. Fáze - Tour de France speciální nabídka

Druhá fáze, ve které se již může zaregistrovat kdokoliv, bude spuštěna 1. července se startem Tour de France a uzavře se 30. července, kdy končí Tour de France Femmes. I v této fázi je startovné oproti Základní ceně výrazně výhodnější. 

3. Fáze - Základní cena

Od 31. července 2023 až do 15. května je možné se registrovat za základní cenu. 

4. FÁZE - LAST CALL

V poslední fázi bude možné se zaregistrovat za ceny LAST CALL (pokud bude v té době ještě dostupná kapacita)

FÉROVÉ STARTOVNÉ PRO ŽENY

Stále platí, že reagujeme na příjmovou nerovnost mezi muži a ženami a máme férové startovné dle GPG. Gender pay gap (GPG; překládáno různě jako genderová příjmová nerovnost nebo příjmová propast mezi muži a ženami) označuje průměrný rozdíl mezi platovým ohodnocením pracujících žen a mužů, přičemž ženy jsou obecně hůře placeny než muži. V České republice je tento rozdíl konkrétně 16,4 %, a proto mohou všechny ženy využít při registraci slevový kód "ferovestartovne" a získat 16% slevu ze základní ceny startovného. Férové startovné nelze kombinovat s dalšími slevami ani vyžadovat zpětně. Více informací o tématu v článku...

tdf-ceny-cz

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl