Přeskočit na obsah

Přihlásit se může každý. Příprav se na L’Etape soustředěním ve Stříbře

Příprava na L’Etape pokračuje soustředěním ve Stříbře  

_E5A4108

Už jen měsíc a půl zbývá do jedinečného závodu L’Etape Czech Republic by Tour de France, který do Česka přinese jedinečnou atmosféru legendární cyklistické události. Pro všechny, kdo touží co nejlépe vyladit formu na svůj den D, je připraveno další ze série předzávodních soustředění. Tentokrát s názvem Ve stopách Zdeňka Štybara v termínu od 6. do 8. srpna ve Stříbře.   

Oblíbené trasy trojnásobného světového šampiona Zdeňka Štybara, intenzivní tréninky, teoretické přednášky i skupinové regenerace. To vše a mnohem víc nabízí víkendový program, který cyklistickým nadšencům pomůže v přípravě na nejdůležitější závod této sezony.

V rámci tréninkové části tě čekají projížďky na kratších i delších intenzivních trasách – v dojezdové vzdálenosti se nacházejí například chráněné krajinné oblasti Český a Slavkovský les, další z vyjížděk tě může zavést třeba do příhraničních pohoří. Po pořádném výkonu si můžeš odpočinout a zregenerovat v zázemí Penzionu Štybar, který se nachází v malebném městě Stříbře 35 kilometrů od Plzně.

_E5A5105 _E5A3899

Cena víkendového pobytu včetně ubytování s polopenzí činí 4 690 Kč za osobu, pro doprovod je připravený balíček za 3 390 Kč.

Kapacita soustředění je omezená, přihlášky přijímáme do středy 21. července. Proto na nic nečekej!

Jak se na soustředění přihlásit?

Pošli nám e-mail na jfousek@letapeczech.cz s informací, že máš o soustředění zájem. Pokud s sebou chceš vzít i doprovod, nezapomeň zmínit i tuto informaci. Uzávěrka přihlášek je 21. července 2021.

131001535 131002973

 

 

 

 

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl