Přeskočit na obsah

Přicházejí Vánoce v balíku s cyklistickými cenami za půl milionu

Jestli jsi Ježíškovi přestal psát dopisy někdy před 20 až 40 lety, možná je ten správný čas si to znovu oživit.

Proč? Protože Vánoce v balíku přicházejí, (zpívejme) přátelé!

O co jde? 

Vánoce v balíku jsou soutěž probíhající na webu a sociálních sítích L'Etape Czech Republic by Tour de France. A jsou v ní cyklistické dárky, o které by ses Ježíškovi bál i napsat.

Tak třeba:

Poukaz na nákup silničního kola za 100.000 Kč v HARFASPORTU. Co tam mají? Author, Cannondale, Giant. Máme pokračovat? Dobře. Scott, Trek, Pinarello. Co myslíš? Budeš si umět vybrat?

Ale pojďme dál. 

ŠKODA AUTO, hrdý partner Tour de France již dlouhých 17 let, nám do soutěže věnovala VIP zájezd na Tour de France 2021. Tenhle životní zážitek, který si prostě nekoupíš obsahuje: let vrtulníkem nad trasou vybrané etapy, jízdu v doprovodném voze, který je součástí pelotonu, vyjížďku s Andy Schleckem a full service obsahující ubytování, dopravu i stravu. Další cenou od Škodovky je originální zelený dres podepsaný letošním vítězem bodovací soutěže Samem Bennettem, a několik balíčků cyklistických produktů se značkou Škoda.  

Co dalšího lze najít pod stromečkem? 

Pět poukazů v hodnotě 5.000 Kč na nákup v eshopu přední české značky vyrábějící cyklistické oblečeni Kalas Sportswear. Tento partner České i Britské cyklistické repre, týmu Mathieu Van der Poela a nově také L'Etape Czech Republic  ti dodá sice měkké, ale zato plně funkční dárečky, které jsou navíc šik a vydrží, jelikož je vyrobily zlaté české ručičky v Táboře. 

Ještě nekončíme!

Jeden z hlavním mediálních partnerů, společnost Mafra, nám do soutěže věnovala 30 ročních předplatných MF Dnes. Při uvážení, že noviny včetně magazínů chodí šestkát týdně, je to celkem 312 vydání! Pokud si chceš dobře počíst a ještě k tomu vyhrát školní soutěž ve sběru papíru, máš s tímhle dárkem rozhodně velkou šanci splnit obé.  

Aby toho nebylo málo, tak jsme pod vánoční cyklistický megastrom přihodili po dvou startovných na každou trasu L'Etape Czech Republic a nějaký ten originální merch

Jak se zapojit? 

Stačí vyplnit registraci na stránce soutěže www.letapeczech.cz/vanocevbaliku, držet se uvedených instrukcí a plnit jednoduché soutěžní úkoly. 

Tak co? Byl jsi celý rok hodný?


fb-cover-vanoce-v-baliku

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl