Přeskočit na obsah

Představení hlavního partnera: STRABAG a.s.

Společnost STRABAG a.s. je součástí nadnárodního stavebního koncernu STRABAG. Realizujeme i ty nejkomplexnější stavební projekty, a to ve všech oblastech stavebnictví – od budov po silnice, železnice, mosty i tunely. Díky mezinárodnímu zázemí a možnostem dalšího růstu si u nás můžete postavit pevné základy pro svou kariéru.

Široké spektrum služeb a mnoho poboček rozmístěných po celém území České republiky jsou přednostmi, které nás přibližují k našim zákazníkům a nabízí mnoho příležitostí pro naše zaměstnance. Využití našeho koncernového know-how a možnost partnerské spolupráce s dalšími koncernovými firmami je naší přidanou a konkurenční výhodou.

Ve všech fázích realizace každého našeho projektu uplatňujeme filosofii přístupu, ve kterém je na prvním místě kvalita, odbornost, kompetence a spolehlivost. Pečlivé plánování celého procesu od nabídky pro konkrétního zákazníka a jeho potřeby až po nejmenší detail stavby nám při zachování nekompromisních kvalitativních ukazatelů umožňuje dosahovat významných časových a materiálových úspor.

Naše společnost staví na týmové spolupráci, proto je naším heslem TEAMS WORK., které uplatňujeme nejen na našich stavbách.

IG_STRABAG

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl