Přeskočit na obsah

Podzimní setkání - Vysočina

Léto pomalu končí, ale forma je? Pojeď se s námi projet podzimní krajinou Vysočiny! Žádné závodění, žádné trhání rekordů. Tempo na našich akcích udává skupina a o víkendu od 20. do 23. října to nebude jiné. 

Ubytováni budeme v samém srdci Vysočiny v hotelu Líšenský Dvůr nedaleko obce Sněžné. Těšit se můžeš na pohodové švihy po okolí s délkou od 50 do 120 km. Přesný plán vyjížděk zveřejníme později.

Čím si tě Vysočina získá? Perfektní asfalt, takřka nulový provoz, krásná krajina plná lesů, luk a rybníků a nádherné chalupy. A občas tu potkáš i takové cyklistické hvězdy jako Jána Svoradu nebo Martinu Sáblíkovou, jako se nám to povedlo letos na jaře...

Průvodci

Ondřej "Lampík" Paur

Lampík je všeobecně známý šouman, silničář, bajker a endurista. Pokud to má dvě kola, řidítka a pedály, tak na tom Lampík určitě umí, a to tak, že dobře. Cyklisticky vyrůstal bok po boku s Ondrou Cinkem a dodnes jsou největší kamarádi, kteří si rádi společně vyrazí na pohodovou vyjížďku: Kámoši na celoděňáku - Cink s Lampíkem objeli 350 km. 

Přemek Novák

Přemek je absolventem Fakulty tělesní kultury Univerzity Palackého v Olomouci, kde mu byl dán kvalitní teoretický základ z hlediska fyziologie zátěže, tréninkových postupů a regenerace. Praxi pak sbíral především jako průvodce na horských kolech v Rocky Mountain National Park v americkém Coloradu. Aktuálně pracuje na pozici šéfa organizačního týmu L'Etape Czech Republic by Tour de France, takže o informace ze zákulisí příprav největšího cyklistického závodu u nás nebude nouze. 

Kde budeme bydlet?

Budova hotelu Líšenský Dvůr pochází ze 16. století, nicméně nedávno prošel citlivou rekonstrukcí, která v maximální míře zachovala historický ráz a současně pozvedla komfort na úroveň, který je zákazníky velmi oceňován. Nechybí krásná restaurace s výhledem do okolní krajiny nebo plně vybavené wellness. Mimo jiné to znamená, že i doprovodné osoby si zde přijdou na své. 

Kompletní informace a přihláška

Termín: 20. - 23. října 2022 (3 noci), začátek večeří, konec obědem. 
Ubytování: Hotel Líšenský Dvůr
Cena pro členy klubu #jsemvbaliku a founders: 7 490 Kč
Cena pro ostatní zájemce: 8 490 Kč
Cena pro doprovodné osoby (bec cykloprogramu): 5 900 Kč

Cena zahrnuje: 
Ubytování na 3 noci
Polopenzi (snídaně + večeře)
1x vstup do wellness na 2 hodiny
Cyklistický program a služby zkušených průvodců
Přítomnost doprovodného vozidla při vyjížďkách
DPH

Cena nezahrnuje: 
dopravu do místa konání
úrazové cestovní pojištění

Jak se přihlásit:
Kontakt pro přihlašování: jfousek@letapeczech.cz
Akce se uskuteční v případě naplnění minimální kapacity 12 osob. 

Organizátor akce: SPORT INVEST Travel, s.r.o., Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČ: 24704334
Všeobecné obchodní podmínky

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl