Přeskočit na obsah

Platnost voucheru zakoupeného v předprodeji přes ticketportal.cz je do 28. února

Pokud jste zakoupili voucher na startovné v L'Etape Czech Republic by Tour de France přes ticketportal.cz, měli byste zpozornět. Samotné zakoupení voucheru totiž neznamená automatickou registraci do závodu. Tu je potřeba učinit přes registrační formulář na těchto stránkách, kde zadáte všechny požadované informace. V posledním kroku pak vložte kód zakoupeného voucheru, který vám zajistí 100% slevu ze startovného. Dle předem avizovaných podmínek je platnost voucheru do 28. 2. 2021!

Pokud jste tedy registraci zatím nevyplnili, doporučujeme tak učinit obratem. Pokud jste svůj voucher již uplatnili a do závodu L’Etape Czech Republic by Tour de France jste zaregistrovaní, nemusíte tomuto sdělení věnovat pozornost. Pokud jste registraci nestihli, kontaktujte organizátora na emailové adrese info@letapeczech.cz, kde s Vámi situaci vyřeší a platnost voucheru individuálně prodlouží.

REGISTRACE DO ZÁVODU

Obáváte se, že v případě registrace můžete o své peníze přijít?
Pokud ano, tak zcela zbytečně. V případě, že by se akce nemohla z důvodu protiepidemických nařízení uskutečnit, máte nárok na vrácení startovného, které bude poníženo o servisní poplatek 250 Kč. Registraci lze také zrušit do 30 dní před termínem akce, a to bezplatně. Kompletní storno podmínky, najdete v zde...

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl