Přeskočit na obsah

Pět důvodů, proč mít účet na STRAVĚ

STRAVA není jen slovo pro to, co jíme. Jde také o komunitu sportovců z celého světa, která funguje skrze webovou stránku a mobilní aplikaci pro měření atletické aktivity. Proč zrovna STRAVA? Název pochází ze švédského slova sträva označující usilování či snažení se. V našem případě jde především o zlepšování cyklistického výkonu, proto ti přinášíme pět důvodů, proč si účet založit.

1. STRAVA JE TRÉNINKOVÝ DENÍK

Už žádné výmluvy! Ať už si vybereš free verzi se super funkcemi, nebo nadupanější placenou, STRAVA tě dokope k lepším výkonům. Aplikaci můžeš propojit prakticky s každými chytrými hodinkami či sports trackerem. Přímo v terénu ti STRAVA umožní sledovat nejen čas, vzdálenost a tempo jízdy, ale také podrobnou mapu trasy. Po sportovním výkonu nabízí detailní analýzu a přehledně zpracované statistiky, které se ti uchovají celé měsíce i roky. K dosahování lepších a lepších výsledků slouží pravidelné výzvy (třeba ujet naráz 100 kilometrů), za jejichž splnění získáš odznaky. Stačí si jen vybrat!

2. STRAVA JE INSPIRACE

V aplikaci se můžeš probírat množstvím tras a segmentů po celém světě. Ale nemusíš se hned hnát na opačnou stranu planety. Věř, že tě i v Česku čeká mnoho neprobádaného terénu, který stojí za to. Navíc můžeš sledovat, po jakých tratích se prohání tvůj soused nebo klidně čtyřnásobný mistr světa. Na STRAVĚ zkrátka jede kdekdo!

3. STRAVA JE SDÍLENÍ A MOTIVACE

Zajímá tě, jak si vedeš oproti ostatním uživatelům? Chceš se svým výkonem pochlubit na sociálních sítích? Žádný problém! Jednou z nejoblíbenějších funkcí placené verze STRAVY je možnost porovnávat výkony v reálném čase v rámci vybraných segmentů. V aplikaci najdeš také podrobné žebříčky rychlostí, díky kterým se můžeš jednoduše srovnávat s ostatními sporťáky. Pokud se ti podaří na některém z úseků zajet rekord, získáš korunku; jezdcům v top 10 pak náleží odznaky.  STRAVA ti pravidelně pinká emaily, které tě upozorní na vítězství, případně na sesazení z trůnu. Motivace a chuť neustále se zlepšovat zaručena! Své úspěchy můžeš jednoduše sdílet na Facebooku či Instagramu.  

4. STRAVA JE COVID FREE 

Kdy jindy, než v této složité době je důležitý pohyb. Provětrat si hlavu, nadýchat se čerstvého vzduchu, a navíc uvolnit trochu toho endorfinu je něco, bez čeho se v současnosti zkrátka neobejdeme. Sportem ku zdraví, a to i k tomu duševnímu. V reálu teď můžeš jezdit maximálně ve dvojici, v on-line světě se však díky STRAVĚ stále můžeš porovnávat s kamarády i celým cyklistickým okolím. On-line se Covid-19 nešíří! 

5. STRAVOU ŽIJE I L’ETAPE CZECH REPUBLIC

Zapoj se do našeho cyklistického klubu (https://www.strava.com/clubs/letapeczechrepublic) a dostávej nejnovější zprávy směrem k trénování i samotnému závodu dřív než ostatní. Zde budeme také pomalu odhalovat kudy povede trasa oficiálního závodu a odměňovat největší dříče! STRAVA je zkrátka nezbytnost každého cyklisty připravujícího se na den D. Tak neváhej a zapoj se ještě dnes.

 

STRAVU si můžeš stáhnout zde: https://www.strava.com/mobile

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl