Přeskočit na obsah

Oficiální merch L'Etape na sportprozivot.cz

Jsi na startovní listině L'Etape Czech Republic, nebo se ti akce jen líbí a chceš ji podpořit? Pak mrkni na oficiální merch s logem L'Etape Czech Republic by Tour de France! K zakoupení je na našem partnerském eshopu sportprozivot.cz. Pro tvůj přehled jsme sepsali seznam všeho, co je skladem. Další budeme přidávat postupně. Stay tuned! 

Něco na sebe

Trika L'Etape - kvalitní trika z BIO bavlny s originálním potiskem. Můžeš mít jakoukoliv barvu si přeješ. Pokud je tvým přáním černá nebo bílá ;-). T-shirts L'Etape Czech Republic

Kšiltovka Snapback - stylová čepice s rovným kšiltem a vyšitým logem závodu. Snapback L'Etape Czech Republic

Něco na kolo

Bidon L'Etape Czech Republic - ekologicky rozložitelný, k přírodě šetrný bidon s logem závodu od značky TACX. Objem 0,5l. Bidon L'Etape Czech Republic

Ass savers #jsemvbaliku - mocný zachránce cyklistických zadků. Tedy především za deště nebo mokré vozovky. Uchytíš ho raz dva pod sedlo a můžeš si být jist, že tvé pozadí bude po celou vyjížďku pěkně v suchu. Originál Made in Sweden. 

Obal Montone - Pokud se svým kolem pravidelně cestuješ, určitě využiješ skvělý obal s vyšitým logem závodu, který tvé kolo ochrání před nepřízní počasí, odřením i prachem cest.
mBag a ass saver L'Etape Czech Republic

Co tam máme dál? 

Tak třeba nálepky na auto (nebo cokoliv jiného) s logem akce, hashtagem #jedu nebo naším oblíbeným acidem aka berany s očima. 
Stickers L'Etape Czech Republic 

V neposlední řadě jsou to dárkové vouchery na startovné v závodě vyvedené v top tiskové kvalitě na luxusním papíře nebo voucher na vstup do VIP hospitality. 

Objednávat můžeš na www.sportprozivot.cz.©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl