Přeskočit na obsah

Odstartujte připraveni díky tréninkovému plánu od KOA

Zásadní pro úspěch v závodě je nepodcenit přípravu. Proto jsme se spojili s pražským tréninkovým centrem KOA, které vytvořilo oficiální 8týdenní tréninkový program sestavený exkluzivně pro závod L`Etape Czech Republic by Tour de France. 

Chcete-li si doopravdy užít atmosféru slavného závodu, není nic lepšího, než nastoupit na start v nejlepší možné formě. Získáte ji jedině profesionálně napsaným a poctivě odpracovaným tréninkem. O první část se postarala KOA, ta druhá už je na vás. Plán je zaměřený na postupný rozvoj rychlosti, vytrvalosti a síly tak, aby vše vygradovalo přesně v den závodu. Jdeš do toho?

9U3A3528 9U3A4169_3

Proč jsme zvolili právě KOA?

KOA znamená havajsky statečný, a to je každý, kdo se postaví na start L`Etape. Ale to zdaleka nebyl ten hlavní důvod. Trenéři z KOA totiž dobře ví, jaké to je připravovat se na závod snů – sami se účastnili triatlonů na Havaji – a mají léta zkušeností s vedením nejen on-line plánů. Na trénink se dívají komplexně – řeší materiál, plán i často opomíjené kompenzační cvičení.

portret3 D Turek portret1 J Falge portret2 R Falge
Dan Turek
profesionální cyklista, trenér a garant 8týdenního programu 


Honza Falge
zakladatel studia, hlavní trenér, master fitter, Ironman 

Radka Falge
trenérka, lektorka jógy, organizátorka kempů, Ironmanka

KOA NENÍ JEN TRÉNINK

Sečteno podtrženo, KOA je koncept, který kromě trenérských služeb zahrnuje také bike boutique, fittingové studio, tělocvičnu, servis kol, cyklovyjížďky, kempy i společné sledování závodů. Je to parta zkušených profesionálů, kteří svou práci dělají opravdu rádi. A na své základně na Letné podávají i skvělou kávu. Někdy se za nimi stavte a uvidíte.

STÁHNOUT TRÉNINKOVÝ PLÁN

www.koa.cz

9U3A5546 OK001439_male


OK001404

9U3A4617

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl