Přeskočit na obsah

Odstartuj přípravu na L'Etape na soustředění v Sobotíně u Šumperka už 23. října

Exkluzivně pro členy bootcampu jsme připravili první soustředění v Jesenických velehorách, které se uskuteční již za tři týdny, od 23. do 25. října. Luxusní resort, božské wellness, úžasné gastro a především našlapaný program ti pomůže utřídit priority, nastavit cíle a ideálně odpálit tvou cestu ke skvělému výsledku na L'Etape Czech Republic by Tour de France nebo prostě jen k lepšímu pocitu z jízdy na silničním kole. 

Program je rozdělen na 1) teoretické workshopy, 2) tréninkové jednotky a 3) regeneraci.

V rámci teorie probereme ideální stravu v průběhu přípravy i samotného závodního dne. A protože víme, že hlava je při výkonu často důležitější než tělo, pozvali jsme i uznávaného mentálního kouče sportovců a life-hackera Víta Schlesingera...

V tréninkových blocích si nejprve povíme něco o zásadách bezpečného pohybu v balíku a jak z něj těžit. Bývalý závoďák Ondřej "Lampík" Paur vycizeluje naši techniku průjezdu zatáčkou a provede nás úžasnými terény jesenických hor i podhůří, abychom následně rozpustili svá unavená a zkřehlá těla při wellness procedůrách a masážích na základně. 

Základna rovná se resort Sobotín u Šumperka. Přátelé, toto není žádná táborová osada. Toto je perfektně zrekonstruovaný zámecký resort, který nabízí vše, na co si jen vzpomenete. Novotou vonící pokoje, bufetové snídaně i večeře, 4 druhy saun, vnitřní bazén, masáže, privátní spa, vnitřní tenisový kurt, fitnes centrum, zámecký park. Mohli bychom pokračovat, anebo sem dát odkaz na web resortu, ať se přesvědčíte sami. Volíme druhou možnost: Resort Sobotín...

Málem bychom zapomněli. Účastníci budou mít možnost otestovat kvalitní silniční kola značek Trek, Specialized a Cervelo, které nám zapůjčil partner bootcampu Ski a Bike centrum Radotín... Děkujeme!

A teď to nejlepší. Cena pro členy bootcampu za ubytování se snídaní a vstupem do wellness je neskutečných 3 490 Kč za osobu/víkend. Doprovodné osoby za stejnou cenu vítány!

Říkáte si, jaký je v tom háček? Jeden malý tady je, je třeba se rozhodnout rychle. O ubytování v tomto resortu je enormní zájem. Ubytovací kapacitu máme vyblokovanou jen do pátku 5. října. S přihláškou tedy neváhejte, ať nesmutníte, že na vás nevyšlo. 

Jak se na soustředění přihlásit? 

1. Staň se členem bootcampu, co je to a jak se přihlásit zde...
2. Pošli nám email na info@letapeczech.cz s informací, že máš zájem se zúčastnit soustředění. Pokud sebou chceš vzít i doprovod, nezapomeň zmínit i tuto informaci. 
3. Udělej krok 1 a 2 nejpozději do pátku 5. října. 

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl