Přeskočit na obsah

O2 TV - MY JSME SPORT!

Známé tváře českého sportu a prémiový obsah. O2 spustilo komunikační kampaň My jsme sport!

Digitální televizi O2 TV reprezentují v nadcházejícím období nejslavnější zástupci českého sportu. Fanoušci se mohou těšit na Petra Čecha, jednoho z nejúspěšnějších brankářů všech dob, bojové sporty zastupuje elitní UFC zápasník Makhmud "Mach" Muradov, tenisovou linku přinese aktuálně čtvrtá nejlepší hráčka světa Karolína Plíšková. Ambasadorský O2 TV tým doplní také vybraní hokejisté.

O2TV_HOUSEOFSPORTS_BGB_960x360_ctyrka.indd_page_001

https://youtu.be/2C1f0SeAtjY

O2 TV patří dlouhodobě mezi nejsportovnější televize na trhu. Jen v tomto roce stanice O2 TV Sport odvysílá téměř 300 přenosů vlastní výroby, dalších 2 000 přenosů pak přebírá ze zahraničí. Díky novým ambasadorům se diváci O2 TV dočkají exkluzivních vlogů přímo ze zákulisí jednotlivých sportů, chybět nebudou ani pravidelné rozhovory, ohlasy nebo soutěže o atraktivní ceny.

„Vybrali jsme si tváře, které patří mezi největší osobnosti daného sportu. Zapojili jsme je do nové komunikační kampaně, jež nese název O2 TV - MY JSME SPORT. Ambasadoři se objevují nejen v reklamních spotech nebo na sociálních sítích, ale stanou se i součástí stanice O2 TV Sport. Na řadu přijdou účasti ve studiích, netradiční pohledy do zákulisí nebo atraktivní živé vstupy," prozradil David Daneš, ředitel marketingové komunikace v O2.

Pozvánky na přenosy z anglické Premier League, aktuální glosy fotbalového dění nebo názory na tuzemskou FORTUNA:LIGU. To vše zákazníkům O2 TV přináší legendární Petr Čech, který je považován za nejznámějšího českého sportovce současnosti.

„O2 TV nabízí na českém trhu velmi atraktivní přímé přenosy, vytváří zajímavý doprovodný program a v oblasti technologií patří k absolutní špičce srovnatelné s těmi nejlepšími sportovními televizemi v zahraničí. Pro fanoušky sportu je v mých očích O2 TV jasnou volbou. Především z tohoto důvodu mě možnost spolupráce nadchla," uvedl Petr Čech, současný poradce sportovního a technického úseku fotbalové Chelsea.

O2 TV může mít každý

Televize O2 TV je dostupná pro všechny diváky na českém území. Ke sledování stačí jakékoli připojení k internetu. Exkluzivní stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal přináší kromě kompletní FORTUNA:LIGY také atraktivní hokejovou extraligu, ženský tenisový okruh WTA, basketbalovou Euroligu, show TIKI-TAKA, talkshow Česká ulička, galavečery MMA nebo motoristické sporty. Kanály Premier Sport a Premier Sport 2, které najdou diváci v tarifech O2 TV Stříbrná, O2 TV Zlatá a v tarifu O2 TV Sport Plus, vysílají například anglickou Premier League, Ligu mistrů UEFA, turnaje nejprestižnější MMA organizace světa UFC nebo populární NFL.

 Vše o O2 TV najdete na webu o2.cz/tv nebo na lince 800 02 02 02.

 

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl