Přeskočit na obsah

Navštivte značkovou prodejnu Kalas Sportswear v Táboře

Blíží se léto a čas dovolených. Pokud máte v plánu navštívit jižní Čechy, či přes ně alespoň budete projíždět, příjemnou zastávkou na Vaší cestě může být značková prodejna KALAS Sportswear, která se nachází v areálu táborské výroby. Na prodejní ploše o výměře 100 metrů čtverečních se nabízí na jednom místě kompletní sortiment oblečení a s přilehlým skladem je k dispozici až 50 000 produktů. V prodejně není k vidění pouze sortiment, ale i dvě cyklisticky orientované expozice, které úzce se značkou KALAS Sportswear souvisí.

Nakupování je jedinečný zážitek. Zákazníci si užijí příjemné estetické prostředí, široký výběr zboží a možnost zpříjemnit si nákup lahodnou kávou či prohlídkou zajímavých fotografií a zarámovaných dresů. „Těší nás, že v této prodejně zákazníkům můžeme představit kompletní sortiment produktů, včetně našich nejnovějších kolekcí a inovativních novinek, a pevně věřím, že nový koncept prodejny se bude líbit. Cílem bylo vytvořit jedinečný prostor, ve kterém se každý návštěvník bude cítit příjemně, a bude moci v klidu vybrat a vyzkoušet si naše cyklistické oblečení,“ uvádí výkonný ředitel společnosti KALAS Josef Filip.

SV0_7938

Prodejna je snadno přístupná z dálnice vedoucí z Prahy do Českých Budějovic a nachází se necelé 3 km od dálničního sjezdu 79. Do značkové prodejny KALAS můžete zamířit i na kole a svá kola pohodlně opřít o pogumované cyklostojany.

Otevírací doba

Pondělí: 8:00 - 15:30
Úterý: 8:00 - 15:30
Středa: 8:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 15:30
Pátek: 8:00 - 17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Měšická 276, Tábor, 390 02

SVO_8171

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl