Přeskočit na obsah

Návod, jak vyplnit check-in formulář

Do startu L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 zbývá něco přes měsíc, a tak je nejvyšší čas, abychom se vás - účastníků - doptali na detailnější informace související s účastí v závodu. 

Za tímto účelem obdrží každý, kdo se do závodu přihlásí do 7. května, do své e-mailové schránky unikátní odkaz, který jej přesměruje do formuláře check-in 2024. Tyto odkazy budeme rozesílat od 9. do 10. května.

Závodníci, kteří se přihlásí od 9. května a později, již mají check-in formulář zahrnutý v samotné registraci. 

UPOZORNĚNÍ: Pokud chceš být na startu správně zařazen, chceš mít na startovním čísle své jméno anebo si chceš nechat zaslat Startovní balíček na adresu, tak musíš check-in formulář či přihlášku do závodu dokončit nejpozději v pátek 24. května do 12:00!  


KROK 1 - REKAPITULACE ÚDAJŮ A INFORMACE PRO ZÁVOD

Kontrola údajů zadaných v registraci

V první části tohoto kroku si může každý zkontrolovat údaje, které zadal v registraci, a případně je opravit. Pozornost doporučujeme věnovat správné adrese, a to zejména u těch z vás, kteří si v následném kroku zvolí doručení startovního balíčku v týdnu před závodem přes Zásilkovnu. 


Krok 2 - Výběr základních služeb

Odeslání/vyzvednutí startovního balíčku

Hned v první otázce je možnost vybrat si, jakým způsobem budeš chtít doručit svůj Startovní balíček. O rozesílku se stará vzor spolehlivosti ZÁSILKOVNA, která ti balíček doručí v týdnu před závodem na zadanou adresu (v předchozím kroku je možné ji upravit). Doručení balíčku je zpoplatněno částkou 150 Kč. Důrazně tuto možnost doporučujeme, protože druhou variantou je vyzvednutí balíčku v pátek před závodem. Vyzvednutí v sobotu nebude možné.

Možná, že se z výše uvedeného může zdát, že nechceme, aby ses v pátek na Strahově ukazoval - toto tvrzení však nemůže být vzdálenější od pravdy! Na pátek totiž chystáme bohatý doprovodný program. Místo vystávání ve frontě na startovní číslo si tak přijď užít bohatý doprovodný program, který na Strahově chystáme, a naladit se na sobotní závod!

Výběr jídla na pasta party

Druhá otázka se týká objednávky jídla na pasta party po dojezdu. I v letošním roce bude tato mega žranice zaměřená na doplnění kvalitních sacharidů probíhat ve strahovské menze.

Očekávaná průměrná rychlost v závodě

Další otázkou se doptáváme na tvoji očekávanou průměrnou rychlost. U závodníků, kteří nestartovali v předchozích ročnících, to bude jeden z parametrů pro správné zařazení na start. Závodníci, kteří se závodu zúčastnili v minulosti, budou řazeni dle předchozího výsledku a času, kdy vyplnili přihlášku. 

Výběr speciální soutěžní kategorie

V letošním roce jsme definovali dvě nové soutěžní kategorie. Pojďme si je nyní představit. 

První kategorie je otevřena jen na Krátké trase závodu, nazvali jsme ji HEROES a jejím ambasadorem je Ján Svorada. Přihlásit se do ní mohou všichni nadšenci vintage kol, která jsou vyrobena před rokem 1993. Podmínkou je řazení páčkami na rámu a stylové cyklistické oblečení, doplněné o dobovou nebo moderní helmu. Kompletní pravidla v propozicích. 

Druhou kategorii jsme nazvali GRUPPETTO. Jejím cílem je si závod užít, dojet, přijmout výzvu a v neposlední řadě ochutnat vše, co na občerstvovačkách nabízíme. To vše ve skvělé společnosti ambasadora a pace makera kategorie Tomáše Bábka. Kategorie je vypsána pouze na Střední trase. Účastníkům této kategorie je měřen celkový čas, ale nejsou zahrnuti do celkových výsledků závodu. Pro dokončení závodu pro ně platí limit 22 km/h, při jeho splnění obdrží účastnickou medaili. Účastníci této kategorie jsou zařazeni do soutěže o nejlepšího sprintera/sprinterku. Mohou se tedy stát vítězi zeleného dresu. 

Charakteristika závodní strategie

V poslední otázce tohoto kroku se ptáme na závodní strategii. Budeš se "rvát" a pojedeš "na pořadí", nebo jsi spíš požitkář a pojedeš "na pohodu"


KROK 3 - VÝBĚR DOPLŇKOVÝCH SLUŽEB

Žádná z těchto placených služeb není povinná, každá však dokáže pozvednout zážitek z akce na vyšší level.

Parkování na Strahově (200 Kč sobota, 800 Kč víkend pro obytná auta a karavany) 

Prostor pražského Strahova není nafukovací a pokud přijede každý závodník vlastním autem, tak je to problém. Proto jsme již před dvěma roky zavedli zpoplatněné parkování, abychom vás motivovali domluvit se na společné dopravě. Cena parkování je 200 Kč na auto, ale pozor - počet míst je omezen na 800 vozů, takže doporučujeme s vyplněním formuláře příliš neváhat! Míst pro obytná auta a karavany máme 20. 

Fyzio rehab zóna a členství SportHelp

Náš partner, společnost SportHelp, poskytuje dokonalou péči v případně úrazu nebo zranění, a to od speciálního úrazového pojištění až po službu rychlého objednání k příslušnému specialistovi. I v letošním roce bude mít SportHelp v L'Etape vesničce svojí Fyzio Rehab zónu. Samotnou masáž od zkušených fyzioterapeutů nebo speciální krátkodobé úrazové pojištění a organizaci zdravotní péče či rovnou kombinaci obojího si můžeš objednat právě v check-in formuláři. 

VIP Hospitality

Pokud chceš patřičný komfort dopřát sobě nebo svým blízkým, je ve formuláři možnost přiobjednání vstupu do VIP zóny v ceně 3 000 Kč na osobu.


Krok 4 - Oficiální merchandise

V posledním kroku máš možnost vyladit svůj styl k dokonalosti s našimi designovými kousky. Ať už se jedná o trika, čepice, mikiny, případně parádní (a lehoučké) bidony.  


KROK 5 - registrace do slosování o kolo van rysel rcr

Jedinečná šance pro všechny účastníky závodu vyhrát skvělé silniční kolo VAN RYSEL RCR v hodnotě přes 100.000 Kč dle vlastního výběru. 

Pravidla jsou jednoduchá:
1. Být účastníkem závodu a
2. do příslušné kolonky v check-in formuláři vepsat závodníkovo unikátní zákaznické číslo z věrnostního programu Decathlon (zřídíš za 2 minuty na tomto odkazu). 

A pak už stačí jen čekat na konec sobotního programu, kdy v L'Etape vesničce proběhne slosování startovních čísel. Třeba se štěstí usměje zrovna na tebe!


KROK 6 - Dokončení, platba a aktualizace karty závodníka

Pokud sis v rámci celého check-in procesu nic neobjednal, tak ani nic nezaplatíš a check-in proces rovnou dokončíš. V opačném případě tě systém vyzve k platbě přes platební bránu. 

Pokud máš v mobilu staženou Kartu závodníka, kterou jsme ti vystavili hned po registraci, tak se ti do ní data zadaná v check-in formuláři propíšou. Pokud ji staženou nemáš, tak si ji přes odkaz nebo zobrazený QR kód stáhni. Bude se ti hodit. 


Problém nebo dotaz? Jsme ready ho s tebou vyřešit!

V případě jakýchkoliv problémů nebo dotazů se na nás neváhej obrátit na info lince 731 907 593 nebo na e-mailu info@letapeczech.cz

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl