Přeskočit na obsah

NAKOPNI PŘÍPRAVU NA L'ETAPE NA SOUSTŘEDĚNÍ V SOBOTÍNĚ U ŠUMPERKA UŽ 18. ČERVNA

Pro všechny z vás, kteří berete přípravu na L`Etape Czech Republic by Tour de France vážně, jsme v jesenických velehorách připravili soustředění, kde můžete doladit svou přípravu. Luxusní resort, božské wellness, úžasné gastro, a především našlapaný program ti pomůže utřídit priority, nastavit cíle a ideálně odpálit tvou cestu ke skvělému výsledku na L'Etape, nebo prostě jen k lepšímu pocitu z jízdy na silničním kole. Soustředění se uskuteční od 18. do 20. června. 

Program je rozdělen na 1) teoretické workshopy2) tréninkové jednotky a 3) regeneraci.

V rámci teorie probereme ideální přípravu na závod i průběh samotného závodního dne a prozradíme ti detaily a pozadí z příprav nejen letošního závodu, ale i závodu pro rok 2022.

V tréninkových blocích si nejprve povíme něco o zásadách bezpečného pohybu v balíku a jak z něj těžit. Bývalý závoďák Ondřej "Lampík" Paur vycizeluje naši techniku průjezdu zatáčkou a provede nás úžasnými terény jesenických hor i podhůří, abychom následně rozpustili svá unavená a zkřehlá těla při wellness procedurách a masážích na základně. 

Základna rovná se resort Sobotín u Šumperka. Nejedná se však o žádnou táborovou osadu. Toto je perfektně zrekonstruovaný zámecký resort, který nabízí vše, na co si jen vzpomeneš. Novotou vonící pokoje, bufetové snídaně i večeře, 4 druhy saun, vnitřní bazén, masáže, privátní spa, vnitřní tenisový kurt, fitness centrum nebo třeba zámecký park. Věříme, že v našem termínu již budou všechny tyto aktivity dovoleny. Mohli bychom pokračovat, nebo sem dát odkaz na web resortu, ať se přesvědčíš sám. Volíme druhou možnost: Resort Sobotín.

A teď to nejlepší. Cena víkendového pobytu včetně ubytování s polopenzí a vstupem do wellness je
4 990 Kč za osobu/víkend
. V případě, že s sebou vezmeš doprovod, který ocení spíše wellness než cyklistický program, bude cena pro doprovod ve výši 4 390 Kč za celý víkend. Vzhledem k odložení závodu je navíc stále možné přihlásit se do tréninkového programu Bootcamp a získat slevu pro účast na soustředění a samozřejmě spoustu dalších výhod.

Kapacita soustředění je omezena, přihlášky přijímáme do středy 26. května 2021. Neváhej, ať nesmutníš, že nejsi v balíku.

JAK SE NA SOUSTŘEDĚNÍ PŘIHLÁSIT? 

  1. Pošli nám e-mail na jfousek@letapeczech.cz s informací, že máš o soustředění zájem. Pokud s sebou chceš vzít i doprovod, nezapomeň zmínit i tuto informaci. 
    Udělej první krok nejpozději do středy 26. května. 

 

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl