Přeskočit na obsah

Centrum závodu, příjezd a parkování

Centrum závodu

Centrum závodu neboli L'Etape vesnička je umístěna u Stadionu Strahov v ulici Vaníčkova v Praze a částečně také v areálu strahovských kolejí. Vesnička je centrem celého závodu. Najdeš zde vše, co potřebuješ i nějaké to povyražení pro tebe a tvůj doprovod. Bohatým doprovodným programem bude v pátek a v sobotu provázet hlas Tour de France v České televizi - Tomáš Jílek. Jeho parťákem během sobotního programu bude Ondřej Paur.

Snímek obrazovky 2023-06-07 v 18.03.32

Příjezd, parkování a karavanové městečko

V pátek od 15.00 již nebude pro osobní dopravu průjezdná ulice Vaníčkova. Příjezd důrazně doporučujeme ve směru od ulice Bělohorská. V sobotu jsme z důvodu omezené kapacity Strahova zavedli zpoplatněné parkování, které bylo možné zakoupit v rámci procesu registrace nebo check-inu.

Parking P1 a P2

Tato parkoviště jsou určena pro všechny, kteří si parkování zaplatili v předstihu a budou u sebe mít parkovací kartičku, kterou obdrží společně se startovním číslem. Příjezd na parkoviště P1 doporučujeme z ulice Bělohorské místní části Malovanka, příjezd na P2 je z ulice Skokanská, ideálně přes ulici Tomanova. Příjezd od Plzeňské nebude v den závodu možný z důvodu uzavření křižovatky Turistická/Pod Stadiony.

Další možnosti neplaceného parkování

Pokud jsi v rámci check-inu nebo registrace parkovací kartu nezakoupil, máš několik možnosti. Buď zaparkuješ v ulicích Prahy 6 (mezi ulicemi Bělohorská a Tomanova neplatí o víkendu zóny), případně můžeš zaparkovat podélně v ulici Pod Stadiony (příjezd od Plzeňské). Anebo prostě přijedeš na kole v rámci rozehřátí.

Obytná auta a karavany

Mají vymezené místo v rámci Parkingu P1. Stání od pátku do neděle bylo možné zakoupit v rámci check-inu a registrace. Vyhrazená část parkoviště P1 je uvedené na Parkovací kartě, která je součástí Startovního balíčku. Při příjezdu ji měj viditelně umístěnou za čelním sklem.

Parkovani_Strahov_2023

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl