Přeskočit na obsah

L´Etape se může těšit na Štybara, Bábka i Petra Čecha, Wiggins do Prahy nedorazí

Účastníci i příznivci projektu L´Etape Czech Republic by Tour de France se mohou těšit na výjimečná setkání.

Třetího ročníku, který odstartuje již za osm dní na pražském Strahově, se zúčastní také skvělí čeští cyklisté Tomáš Bábek a Zdeněk Štybar.

„Zdeněk byl naším ambasadorem již od samého startu projektu, z celé myšlenky akce i atmosféry panující mezi diváky a účastníky je nadšený. Letos bojuje se zdravotnímu problémy, přesto na Strahově 10. června nebude chybět. Teprve řešíme, zda mu pokračující rekonvalescence dovolí se aktivně účastnit samotného závodu, nebo bude fanouškům k dispozici v zázemí závodu. Velkou radost máme také z aktivní účasti cyklistické hvězdy Tomáše Bábka. Tomáš na trati každopádně chybět nebude, a všichni účastníci se tak mohou během závodu s dvojnásobným dráhovým evropským šampionem potkat,“ uvedl leader projektu Přemysl Novák, který zároveň potvrdil absenci původně ohlášeného Bradleyho Wigginse.

„S jeho managementem jsme se v minulých dnech definitivně dohodli na tom, že Bradley nebude součástí projektu L´Etape. Samozřejmě nás to mrzí, nicméně organizační problémy na straně Bradleyho Wiggense jiný postup neumožňovaly. Osobností ze světa cyklistiky a sportu však naši příznivci potkají na Strahově dost. Chybět nebude Martina Sáblíková, Ján Svorada, zmínění Zdeněk ŠtybarTomášem Bábkem anebo legendární fotbalový gólman Petr Čech.“

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl