Přeskočit na obsah

Kolekce L'Etape Czech Republic 2023 by Kalas: Obleč se do žlutého!

V letošním roce jsme si s přípravou dali trochu načas, ale teď je konečně tady: Oficiální cyklistická kolekce 3. ročníku závodu L'Etape Czech Republic by Tour de France.

Letos vyladěná v tematice žlutého dresu (maillot jaune), jenž se uděluje nejrychlejšímu jezdci Tour de France. Na L’Etape je vítězem každý, pořiď si žlutý komplet a získej unikátní limitovaný dres a nezapomenutelnou památku na ročník 2023.

A co všechno jsme si pro letošek se známou českou značkou z Tábora připravili? Hned dva typy dresů, vestičku a cyklistickou čapku.

Design kolekce

Design se kromě žluté barvy vyznačuje několika dalšími detaily. Za prvé je to tečkované provedení barevného přechodu, kdy žlutá směrem k pasu přechází do černé, aby dres navazoval na nejpoužívanější černé cyklistické bibsy a nebyla na něm vidět drobná špína. Za druhé jsou to "rychlé pruhy", protože vítěz Tour de France je přece nejrychlejší. No a za třetí, je to heslo "Turn the pain into power", protože pokud to se závoděním myslíš vážně, bolesti se nevyhneš. Ale pamatuj, co bolí, to sílí! (neplatí o zubech). Autorem letošního designu je Zděnek "Wert" Krejčí. 

Jak objednat

Jednotlivé produkty objednávej na e-shopu www.kalas.cz v omezeném časovém okně trvajícím pouze od 17. do 30. dubna. Kalas garantuje, že takto objednané zboží dorazí ještě před závodem, který už budeš moct absolvovat v novém "žluťákovi". Poslední dubnový den se objednávkové okno uzavře a následně již bude možné vybírat pouze z velmi omezených skladových zásob. Doporučujeme neotálet!

Prohlédnout kolekci na www.kalas.cz

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl