Přeskočit na obsah

Představení cyklistické kolekce L'Etape Czech Republic 2022 by Kalas

_E5A8736

BUTTON-9

ROZŠIŘUJEME NABÍDKU, časové okno pro objednání zůstává

Spolupráce L'Etape Czech Republic a tradiční české značky Kalas bude pokračovat i v roce 2022.  Po úspěchu loňského dresu, po kterém se doslova zaprášilo, jsme se rozhodli spolupráci rozšířit. Nově si tak zájemci budou moci vybrat ze dvou typů dresů, vesty a cyklistické čepičky. 

Produkty bude možné objednat jen v časově omezeném okně, a to od 21. března do 3. dubna. Dodání Kalas garantuje před závodem, pokud se nic zvláštního nepřihodí, tak ti pošťák přinese balíček koncem května. 

DESIGN KOLEKCE

Designově kolekce opět vychází z tradičních barev Tour de France, tedy černé a žluté. Po barevně výraznějším dresu z loňska, jsme se letos vydali cestou minimalistického designu. Grafici v Táboře pro nás vytvořili dva návrhy, o tom vítězném rozhodli naši fanoušci na facebooku. Na dresu tak převládá černá a šedá barva střídající se v nepravidelných liniích, které narušuje jen výrazně žlutý límec. Na prsou a zadní kapse je dres doplněn logem závodu a na pravém rukávu hashtagem #jsemvbaliku. Deriváty v podobě vesty a čepičky pak z toho designu vycházejí. 

Dres L'Etape czech republic 22 aero pro

Materiály i střih použité na tomto dresu mají jediný cíl - splnit vysoké nároky profesionálních týmů ve vrcholové závodní cyklistice. Dres vyniká lehkostí a prodyšností, pomáhá snížit odpor vzduchu a jednoduše posouvá hranice cyklistického oblečení zaměřené na maximální výkon. Dres lze objednat v pánské i dámské variantě. 

Cena dresu je 2 890 Kč. Zobrazit dres...

Dres L'Etape Aero

Dres L'Etape czech republic 22 SpinN

Cyklistický dres ELITE Spinn většina cyklistických nadšenců a fanoušků značky Kalas bude znát, neboť se jedná o její dlouhodobě nejprodávanější produkt. Kvalitní a příjemný materiál a klasický a pohodlný střih vhodný pro profíky i amatéry. V designu L'Etape Czech Republic opět dostupný v pánské i dámské verzi. 

Cena dresu je 1 990 Kč. Zobrazit dres...

2

Vesta l'etape czech republic 22

Závodní vesta s upnutým střihem a přední částí z větru- i voděodolné membrány a zadním lehkým dílem umožňující ventilaci. Nechybí ani reflexní prvky zvyšující bezpečnost a samozřejmě exkluzivní design L'Etape Czech Republic zvyšující prestiž! V prodejí pánská i dámská varianta. 

Cena vesty je 2 690 Kč. Zobrazit vestu...

3

Cyklistická čepička Active

Stylovou cyklistickou čepičku pod přilbu asi není třeba představovat. Černé provedení se žlutým kšiltem, který je ze své spodní strany opatřen hashtagem #jsemvbaliku. Když nic jiného, tak tohle je "must".

Cena čepičky je 490 Kč. Zobrazit čepičku... 

4

JAK OBJEDNAT

Cyklistickou kolekci L'Etape Czech Republic lze objednat výhradně na eshopu www.kalas.cz. 

Objednávkové okno, ve kterém je možné dresy, vestu i čepičku objednat bude otevřeno od 21. března do 3. dubna. Pak se navždy uzavře. Dodání objednávek proběhne konce května, aby bylo možné vyměnit napřípad chybně obejdnané velikosti před startem závodu. 

BUTTON-9

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl