Přeskočit na obsah

Jarní soustředění s Harfa sportem na Istrii

HARFA SPORT & L'ETAPE CZECH REPUBLIC uvádějí: JARNÍ CESTA ZA CHORVATSKÝM SLUNCEM!

Istrie je pro mnohé synonem letní dovolené u moře. Čím dál více cyklistů si však tento chorvatský poloostrov vybírá jako svou destinaci pro jarní najíždění kilometrů. Není se co divit, kvalita silnic šla od vstupu Chorvatů do EU nahoru, najdeme zde pohodové roviny i pěkné kopce, malebná přistavní městečka i vnitrozemí plné starobylých vesniček se zapadlými kavárnami. A jídlo? Gastronomie nabízí to nejlepší z italské i chorvatské kuchyně - pizza, pasta, pljeskavica, riba na žaru, salata od hobotnice... 

V dubnu zde průměrné denní teploty často šplhají přes 20 C, což je pro našince, zvyklého na středoevropskou zimu, kdy je buď hezky a klendra nebo nevlídno a prší, vítaná jarní nakopávačka. A proto jsme se rozhodli uspořádat v rámci přípravy na L'Etape Czech Republic by Tour de France takovou naši jarní cestu za sluncem. Najet nějaké ty kilometry, osedět zadnici a nabrat tolik potřebný vitamín D. 

V rámci programu bychom měli zvládnout 5 až 6 vyjížděk s délkou od 80 do do 160 kilometrů.  Průvodcem nám bude Mirek Bílek z HARFA SPORTU. Ostřílený borec, který má istrijský poloostrov sježděný od severu k jihu a od východu na západ.  

Termín zájezdu je 9. až 16. dubna. Jedná se o týden od soboty do soboty s tím, že pátek 15. dubna je Velký pátek a tudíž Státní svátek. Pošetříš dovolenou a na Velikonoce budeš doma.

Doprava: zájezd je koncipován jako s vlastní dopravou. Ale počítáme s tím, že přihlášené účastníky propojíme, aby se mohli domluvit, jak se poskládají do aut. V případě zájmu je doprava kola z Prahy a zpět v ceně zájezdu. 

Ubytování: útočiště nám poskytnou luxusní bungalovy v Istra Premium Camping resortu kousek severně od městečka Vrsar.

Strava: na Stravu půjde každá vyjížďka, protože co není na Stravě tak neexistuje... Co se týče jídla, tak na snídaně si nakoupíme a budeme připravovat vlastní, přes oběd budeme venku, takže jen něco lehčího a na večerě budeme "vymetat" vyhlášené podniky v okolí Vrsaru. Jídlo tedy není zahrnuto v ceně zájezdu. 

Maximální kapacita: 20 osob (minimální počet přihlášených pro uskutečnění zájezdu: 10 osob)

Základní cena: 14 900 Kč
Zvýhodněná cena: 12 900 Kč (pro přihlášené účastníky L'Etape 2022, členy #jsemvbaliku Cycling clubu, pro dva a více zájemců a pro držitele zlatých a platinových věrnostních karet HARFA SPORT)

Poslední datum příjmu přihlášek: neděle 13. března 2022

Přihlášky a dotazy: jfousek@letapeczech.cz 

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl