Přeskočit na obsah

Předprodej na L’Etape Czech Republic je spuštěn!

Zájemci o účast na prestižní cyklistické akci L’Etape Czech Republic by Tour de France by neměli váhat. Předprodej voucherů na závod, který se uskuteční 5. června 2021 v Praze, startuje již v pátek 21. srpna exkluzivně pro čtenáře iDNES Premium. Od pondělí 24. srpna od 9 hodin se brány otevřou všem cyklistickým nadšencům na webu Ticketportalu.

Závod L’Etape Czech by Tour de France patří do globální série, která se koná ve stylu, standardu a za marketingové podpory organizátora Tour de France v několika zemích světa napříč kontinenty. Česká premiéra nabídne víkendový cyklistický svátek pro celou rodinu, jehož součástí budou dvě závodní trasy pro cyklisty všech výkonnostních kategorií – první trať nabídne účastníkům 130 kilometrů, kratší varianta zavede cyklisty na 90kilometrový okruh.

„Momentálně nabízíme 500 exkluzivních míst na každou z tras. Zájemci si tak mohou zajistit voucher dopředu a následně jej využít v procesu registrace. Ta startuje na oficiálních stránkách závodu 14. září,“ říká šéf organizačního týmu Přemysl Novák za pořádající spolek Kolo pro život, z.s.. „Ti, co si zakoupí voucher, mají místo v závodě garantované, nicméně platnost voucheru je omezená koncem února 2021,“ dodává Novák.

První vlna startovného nabízí krátkou trasu za 1690,- Kč, delší pak za 1990,- Kč. Po vyprodání prvních 1000 míst se cena zvýší na 2090,- Kč, respektive 2490,- Kč. Součástí startovacího balíčku budou kromě zajištění občerstvení i hodnotné dárky od partnerů akce.

Odkaz na předprodej na tickeportal.cz...

_E5A4397

 

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl