Přeskočit na obsah

DrWitt je součástí pelotonu L’Etape Czech Republic by Tour de France

DrWitt_banner1200x600-kola_FINAL

DrWitt se stal oficiálním dodavatelem závodu L’Etape Czech Republic by Tour de France, který se uskuteční 10. 6. 2023 v Praze a Středočeském kraji.

L'Etape Czech Republic by Tour de France je cyklistický závod pro veřejnost. Zájemcům umožní zazávodit si ve stylu cyklistických profesionálů a užít si unikátní atmosféru legendární Tour de France. Zároveň je to oslava, svátek, festival cyklistiky, pro všechny malé i velké fanoušky Staré dámy. 

Na své si přijdou fanoušci cyklistiky, rodiny s dětmi i milovníci francouzské kultury a gastronomie. Festivalový park se spoustou stánků, atrakcí, muzeem a oficiálními produkty Tour de France bude v samotném centru Prahy. Pro diváky podél trasy se chystají fanouškovská místa se spoustou zábavy.

DrWitt, funkční minerální nápoj se škálou vhodných vitamínů, zajišťuje potřebnou hydrataci jak profesionálním, tak rekreačním cyklistům. Je určen pro lidi s aktivním životním stylem, kteří kromě hydratace ocení i přísun správné dávky vitaminů a minerálů. 

DrWitt nabízí limitovanou edici drinků (0,75 l) s promokódem na obalu. Po zadání kódu při registraci na závod získají zájemci 10% slevu na startovném.

Kompletní portfolio nápojů DrWitt, včetně složení a účinků najdete na: www.drwitt.cz©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl