Přeskočit na obsah

COFIDIS podporuje cyklistiku – L'Etape Czech Republic

3.informacni_IG

COFIDIS, přední poskytovatel finančních služeb v oblasti spotřebitelského úvěrování, se stává jedním z hlavních sponzorů cyklistické akce L'Etape Czech Republic.

Odvaha, schopnost překonat sebe sama a týmový duch jsou hodnoty, které sdílí COFIDIS prostřednictvím sponzoringu cyklistiky. V roce 1996 se COFIDIS rozhodl postavit vlastní cyklistickou stáj. Pravidelně se účastní nejslavnějšího cyklistického závodu Tour de France a značka COFIDIS se díky strategickému spojení dostala do povědomí veřejnosti ve Francii i ve zbytku Evropy.

Stáj COFIDIS dnes již patří mezi tradiční francouzské cyklistické stáje a pravidelné účastníky Tour de France. Poprvé se cyklisté zúčastnili Tour v roce 1997 a od té doby nechyběli na startu ani jednoho ročníku. V současné době má stáj COFIDIS jak mužský, tak i ženský tým (od roku 2021). V roce 2022 mužský tým čítá 31 závodníků, nově zformovaný ženský tým pak 11 závodnic.

Tyto týmy se pravidelně účastní celé řady prestižních závodů po celém světě. Díky tomuto propojení s cyklistikou se značka COFIDIS dostala do povědomí veřejnosti nejen ve Francii, ale i ve zbytku světa.

„Jsme nadšeni, že se můžeme stát hlavním sponzorem L'Etape Czech Republic by Tour de France.“ řekl Milan Bouda, ředitel marketingu COFIDIS. „Tato akce přináší nejen úžasnou příležitost pro amatérské cyklisty okusit atmosféru Tour de France, ale také slouží jako ukázka toho, jak může sport podporovat zdravý životní styl.“©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl