Přeskočit na obsah

Co nabídnou L'Etape vesnička a expo: Autogramiáda Štybara, „kůže“ mistra světa a alegorický vůz

Našlapané jako startovní listina třetího ročníku L'Etape Czech Republic by Tour de France 2023 bude v pátek a v sobotu na Strahově fungující výstavní Expo. Třináct značek spojených těsně s cyklistikou představí novinky a žhavé trendy nejen ze světa kol.

Během pátečního odpoledne a celé soboty se cyklisté i široká veřejnost mohou těšit na pestrou nabídku produktů předních značek zastoupených na tuzemském trhu a současně propojených mnohdy s World Tour. Kdo se bude v rámci vesničky L'Etape Czech Republic by Tour de France 2023 prezentovat? A co všechno bude pro případné zájemce nachystáno?

BE7A1830

Harfa sport

Na stánku bude v pátek Pavel Štědrý, který nastavoval posed pro Ondřeje Cinka, Jana Hirta či Martinu Sáblíkovou. V rámci bikefittingu Harfasport využívá novinku v podobě unikátní dynamické 3D technologie gebioMizer, která při jízdě na kole měří rozložení zátěže měkkých tkání při kontaktu se sedlem.

Nebudou chybět dvě novinky od ikonické značky Pinarello – řada F series, což je cenově dostupnější varianta než řada Dogma, a pak varianta X series, která díky inovativní geometrii umožní prožít v sedle celý den. K mání bude i cyklistické oblečení Pinarello, na které můžete stejně jako na další sortiment získat slevu deset procent.

Dám respekt

Cílem celého projektu je vzdělávat cyklisty a motoristy a přimět je vzájemně se na silnicích respektovat. Ve stánku bude TV, kde poběží edukativní videa. K dispozice bude virtuální realita, v níž si zájemci vyzkouší jízdu v kamionu ve vztahu k cyklistům, a naopak jízdu na kole ve vztahu ke kamionu. Zároveň bude možné za samolepku Dám respekt vyplnit buď na papíře nebo v tabletu test znalosti pravidel silničního provozu ve vztahu k cyklistům.

SportHelpt - Fyzio rehab zona  

Prvotřídní regenerace v podobě sportovních masáží v délce 15-20 minut na každého závodníka, protřepání nohou a tejpování, to vše od zkušených fyzioterapeutů. V pátek 9. června přibližně v 17:15 hodin bude připraven workshop na téma: předzávodní příprava a dynamický strečink.

 Loono 

Dva dny skvělé akce, dvě kampaně: #prsakoule a #žiješsrdcem. V rámci kampaně #prsakoule (prevence rakoviny) učíme, jak správně a pravidelně vyšetřovat prsa a varlata a odhalit tak případnou rakovinu včas. Na kampani #žiješsrdcem(prevence infarktu) učíme, jak lidské srdce funguje a jak se o něj správně starat. Vysvětlíme, jak včas rozpoznat infarkt, mozkovou mrtvici a jiná onemocnění, i jak nejlépe pomoci člověku, který se v této v situaci ocitne. Návštěvníci stánku se dozví, proč je důležité navštívit každé dva roky praktického lékaře, a jaké to je poslechnout si lidské srdce

Endorphin republic

Proměnit sport v nadšení a radost ze života, to je motto Endorphin Republic. Během dvou dnů bude prezentovat top modely značky Scott, oblečení, helmy, tretry i další doplňky. Součástí stánku bude soutěž o 15 kusů brýlí Oakley s hlavní cenou Oakley Encoder Tour de France. Na veškerý sortiment bude v rámci L'Etape Czech Republic sleva.

Rouvy

Česká platforma pro online tréninky po oba dny nabídne možnost zajet si krátký úsek z trasy L'Etape Czech Republic by Tour de France 2023. Stejně tak ovšem další trasy z celého světa ve virtuálním prostředí. Ať už na rozjetí nebo vyšlapání.

Bývalý závodník Cameron Jeffers, který je ambasadorem Rouvy, zajede čas, který se návštěvníci mohou pokusit překonat a vyhrát roční předplatné na Rouvy nebo dres Rouvy. V sobotu v 16 hodin bude navíc autogramiáda Camerona Jefferse.

Decathlon

Největší světový prodejce a výrobce sportovního vybavení působící v 60 zemích světa, který má v Česku 25 prodejen. Od roku 1986 nabízí vlastní kola. Při L'Etape Czech Republic by Tour de France 2023 Decathlon uvede poprvé v Česku závodní modely Van Rysel RCR a XCR. První stroj je silniční kolo pro stáje World Tour, druhý pak představuje triatlonový či časovkářský speciál pro elitu. Chybět nebudou modely výkonnostní kategorie, dresy a pro 50 nejrychlejších s kolem Van Rysel jsou nachystány ponožky nebo čepice.

Kalas

Elitní český výrobce cyklistického oblečení bude nabízet oficiální dres L'Etape Czech Republic by Tour de France. Kromě oficiálního dresu bude k mání i kolekce Passion Z3, která představuje vrchol inovativních řešení firmy z Tábora. Moderní design a neustálé zdokonalování se projeví při nejdelších a nejnáročnějších vyjížďkách. Budete mít příležitost nechat si vyrobit oblečení ve vlastním designu. Perličkou bude cyklokrosové kolo mistra světa Mathieu van de Poela z formace Alpecin Deceuninck, kterou právě společnost z Tábora obléká.

 Cofidis

Prezentace merchendasingu týmu mezinárodní finanční společnosti specializující se na poskytování spotřebitelských úvěrů, soutěže pro všechy návštěvníky. Chybět nebude relaxační chill zóna s lehátky. Pro zpříjemnění celého dne bude k dispozici množství malých dárků. Chybět nebude alegorický vůz Cofidis, jehož prostřednictvím můžete nasát atmosféru z karavany Tour de France.

Giant

Cyklistická společnost se zaměří na prezentaci zajímavých kol a elektrokol. K vidění budou modely s karbonovými rámy a dražší varianty, aby zákazníci viděli nejmodernější technologie. Na stánku proběhne v sobotu po závodě autogramiáda Zdeňka Štybara, který v nynější sezoně jezdí za australskou stáj Jayco AlUla, která využívá stroje značky Giant.  

R2

Společnost nabízející sportovní brýle na stánku představí některé novinky na rok 2024 a hlavně brýle s technologií HD Tech zvyšující kontrast, s nimiž je lépe vidět nerovnosti a kameny.

Peak Design 

Výbava pro cestovatele, kreativce a dobrodruhy – cestovní batohy, zavazadla a pouzdra, daypacky a příslušenství nejen pro transport a ochranu mobilních telefonů, foto/video techniky a dronů. To je Peak Design. Objevte vrchol inovace na stánku Peak Design v Expo zóně. Nenechte si ujít ty nejkrásnější držáky pro chytré telefony, které vás doprovodí nejen na kole. Zároveň vám představíme příslušenství, které udělá váš telefon ještě chytřejším. Na stánku proběhne oba dny soutěž o držák na telefon na kolo: Out Front Bike Mount a obal na telefon v hodnotě 3 390 korun.

Posedla

Česká firma, která jako první na světě dělá sedla na míru pomocí průmyslového 3D tisku. Na stánku Posedla bude probíhat měření rozteče sedacích partií celý víkend zdarma na speciálním tlakovém senzoru. Můžete si změřit rozteč vašich sedacích kostí a zjistit, jaké sedlo je pro Vás to správné.  Na stánku budou samozřejmě k dispozici také různé varianty 3D tištěného sedla na míru Joyseat, které si můžou návštěvníci osahat. 

DrWitt

Značka minerálních vod s vitamíny je oficiálním dodavatelem L'Etape Czech Republic by Tour de France 2023. V pátek i v sobotu bude na stánku probíhat ochutnávka produktů zejména nové řady Elements. Každý den navíc v rámci soutěže mohou návštěvníci vesničky na Strahově vyhrát pitný režim DrWitt na celý měsíc. A ze všech správných registrací bude vylosován výherce dárkového poukazu na 5000 korun do Ski and Bike centra Radotín.

L´etape 10.06.2022-13

 

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl