Přeskočit na obsah

Buď na Vánoce v balíku!

Co by to bylo za Vánoce bez dárků. A že jsme si jich pro tebe připravili hned několik! 

Vánoce v balíku můžeš chápat buď tak, že pojedeš s kámarády na vyjížďku a budete trénovat jízdu v balíku anebo, že ti pod stromeček dáme super dárky. I když se jízdě v balíku často věnujeme, tentokrát je to o těch dárcích. 

fb-cover-vanoce-v-baliku

O co můžeš soutěžit? 

Náš generální partner ŠKODA AUTO věnoval do soutěže exkluzivní V.I.P. zájezd na Tour de France 2022 jehož součástí je let vrtulníkem, vyjížďka s bývalým profesionálním závodníkem, jízda ve sponzorském voze přímo v pelotonu a spoustu dalšího. Pro fanouška Tour de France asi neexistuje většího zážitku!

Další cenu nám do soutěže věnoval HARFA SPORT. A ve světle aktuálního nedostatku všeho je to cena vskutku bombastická - silniční kolo v hodnotě 100.000 Kč.

A tím ještě nekončíme. Mediální dům Mafra, který vydává deník MF DNES a provozuje server idnes.cz, kde skvěle informují nejenom o dění v profi pelotonu do soutěže věnoval 10x roční předplatné deníku MF DNES.

A aby toho nebylo málo, tak z oficiálních produktů s logem L'Etape Czech Republic do slosování přidáme 2x obal Montone mBag a 4x stylový blatník Ass Savers.


A co pro to musíš udělat? 

Do slosování budou automaticky zařazeni všichni, kteří se do 22. 12. 2021 do 12.00 zaregistrují přes tento web do závodu L'Etape Czech Republic 2022.  Nezapomeň lajkovat náš profil na Facebooku, kde budeme živě přenášet slosování a to 22. 12. 2021 přesně v 16.00.  Výsledky slosování zveřejníme v novince na těchto stránkách a na sociální síti Facebook a Instagram. Výherce budeme také kontaktovat emailem.

                                                                                                 BUTTON-6

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl