Přeskočit na obsah

5 důvodů, proč jet L'Etape Czech Republic

L’Etape by Tour de France je jedinečná sportovní a společenská událost, která se v České republice koná vůbec poprvé. Tady najdeš pět zásadních důvodů, proč se L’Etape Czech Republic účastnit.

  • Staň se součástí příběhu Tour de France, který píší tisíce jezdců od roku 1903.

Nejsledovanější cyklistická událost roku. Nejstarší a nejslavnější etapový závod světa. Bezmála 120 let cyklisté na Tour de France překonávají své limity a zapisují se do dějin. Stejně dlouho je závod tématem pro miliony fanoušků. Staň se i ty součástí tohoto jedinečného příběhu.

  • Užij si možnost netradiční trasy Prahou a nejkrásnějších cest středních Čech.

Praha patří mezi nejkrásnější města Evropy, její historické centrum náleží mezi světové dědictví UNESCO. Pro cyklisty jsou připravené nádherné trasy vedoucí Křivoklátskem, Berounskem a Českým krasem se startem a cílem v hlavním městě.

  • Potkej sportovní nadšence z Česka i zahraničí, kteří s tebou sdílejí společnou vášeň.

Mimořádná událost, silné zážitky. Během červnového víkendu se do Česka sjedou nadšení amatérští i profesionální cyklisté ze všech koutů světa za jedním společným cílem. Praha se na jeden den stane hlavní světovým městem cyklistiky. Buď u toho s námi.

  • Užij si komfort, pohodlí a nekončící energii cyklistického zázemí akce o závodním víkendu.

Pro všechny závodníky bude připraven profesionální servis a nadstandardní zázemí. L’Etape Czech Republic ovšem není jen o závodění – fanoušci cyklistiky, rodiny s dětmi i milovníci Francie si mohou užít víkendový festival s bohatým doprovodným programem.

  • Motivuj sám sebe, překonej limity. Tohle je výzva, na kterou tvé cyklistické srdce čekalo.

Ať už si vybereš 130kilometrovou nebo 90kilometrovou trasu, závod bezesporu prověří tvé síly. Neváhej a zapoj se do výjimečného závodu, na který budeš ještě dlouho vzpomínat. Více než kdykoliv jindy platí, že motivací není medaile. Hlavní odměnou je tvůj pocit, tvoje radost po projetí cílové pásky.

article2

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl