Přeskočit na obsah

Riders Guide

Všechny praktické informace k závodu na jednom místě.

Připravili jsme pro tebe unikátní Riders Guide - najdeš v něm všechny praktické informace, které by se ti mohly hodit. Zároveň může sloužit jako jedna ze vzpomínek na tvoji aktivní účast ve výjimečném sportovním projektu.

Hned na úvod se dozvíš zajímavosti z Tour de France 2021, osvětlíme ti zrod a vývoj projektu L'Etape Czech Republic a představíme ti také naše dva ambasadory. 

V Riders Guidu nalezneš v přehledné formě všechny potřebné informace ohledně logistiky a parkování, představíme ti L'Etape vesničku, časový harmonogram, doprovodný program, instrukce k vyzvednutí startovního balíčku a v neposlední řadě kompletní popis tras včetně podrobného itineráře. Nechybí ani základní přehled bezpečnostních pravidel spolu s představením traťového značení, časomíry, občerstvovacích stanic atd.

20210630TDF2139-A.S.O._Aurelien_Vialatte (1) 20210630TDF2138-A.S.O._Aurelien_Vialatte (1)

A.S.O./Aurélien Vialatte


Nevynechali jsme ani informace ohledně klasifikace, kategorií a soutěží. Před samotným závodem si odškrtej checklist, abys na nic nezapomněl. Důrazně pak apelujeme na dodržování kodexu závodníka

Nesmíme zapomenout na kompletní soupis covid opatření pro tebe a tvé blízké. V kapitole mediální pokrytí najdeš vypsané jednotlivé vstupy ze závodu vysílané na televizním kanále ČT SPORT. Všichni tví kamarádi ti tak mohou u televizních obrazovek držet palce.

Nepodceňuj prosím poctivou přípravu na závod. Tento materiál ti bude tím nejlepším průvodcem a zároveň jistotou, že si závod pořádně užiješ.

RIDERS GUIDE KE STAŽENÍ...

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl