Přeskočit na obsah

4. ročník L'Etape
Czech Republic
by Tour de France

15. 6. 2024 | PRAHA
17. 8. 2024 | prachatice

Registrace do závodu

Registrovat

Více informací

Zažij atmosféru Tour de france

L'Etape Czech Republic by Tour de France je cyklistický závod pro veřejnost, který ti umožní zazávodit si ve stylu cyklistických profesionálů a užít si unikátní atmosféru legendární Tour de France. Zároveň je to oslava, svátek, festival cyklistiky, pro všechny malé i velké fanoušky Staré dámy. 

1

zcela uzavřené silnice

Na pár hodin bude trasa závodu patřit jen cyklistům. Od prvního do posledního závodníka. Bezpečnost, luxus a pocit, který jinde nezažiješ. 

2

DIVÁCKÁ ATMOSFÉRA

Neorganizujeme jenom závod, ale oslavu sportu a pohybu. Ani Tour de France není jenom o závodnících, ale především o krajině, kterou projíždí a lidech, kteří v ní žijí. A my se je snažíme vtáhnout do děje, aby přišli a vytvořili závodníkům tu nejlepší kulisu. A třeba ukázali dětem, že sport je hodnota, o kterou má smysl usilovat a rozvíjet.

3

Autentický zážitek po boku cyklistických hvězd

Ján Svorada, Martina Sáblíková, Zdeněk Štybar, Tomáš Bábek, Andy Schleck. To jsou jména, která se na start závodu v minulosti postavila. Loket na loket, kolo na kolo se všemi ostatními účastníky. 

4

Co je série L´Etape by Tour de France

L'Etape by Tour de France je globální série závodů pod hlavičkou Tour de France zaměřená na cyklistiku pro veřejnost, které se účastní místní nadšenci i závodníci z celého světa. Jednotlivé závody se pravidelně konají v několika evropských zemích, Austrálii, Číně, Jihovýchodní Asii, Mexiku, USA a v zemích jižní Ameriky. Nejvíce účastníků bývá tradičně ve Francii (15 tis.), v Austrálii a Velké Británii (přes 3 tis.).

Více o sérii L´Etape


map

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl