Přeskočit na obsah

Dárkové vouchery & merch v prodeji!

DÁRKOVÝ VOUCHER & MERCH JIŽ V PRODEJI

Toužíte obdarovat své blízké něčím výjimečným? Chcete je namotivovat ke sportovním výkonům a dát jim příležitost zúčastnit se prestižní akce? Věnujte jim dárkový voucher na závod L’Etape Czech Republic by Tour de France! Akce pod hlavičkou nejslavnější cyklistické série světa se uskuteční 5. června 2021 v Praze a slibuje účastníkům mimořádný sportovní i společenský zážitek.

Česká premiéra závodu L’Etape by Tour de France, který se koná ve stylu, standardu a za marketingové podpory organizátora Tour de France, nabídne cyklistickým nadšencům dvě závodní trasy vedoucí po krásách Prahy a Středočeského kraje, a pro celou rodinu pak nabitý víkendový svátek plný sportovních a doprovodných aktivit.

Předprodej voucherů byl odstartován už v srpnu tohoto roku a nyní zájemcům nabízí jedinečnou příležitost pořídit voucher v luxusním provedení. Součástí dárkového balíčku je voucher na krátkou či dlouhou trasu, který obsahuje slevový kód na 100 % z ceny dané trasy. Tento kód využije obdarovaný v procesu registrace do závodu – platnost voucheru je do 31. března 2021, což je termín, do kterého se obdarovaný musí přihlásit do závodu. Kromě voucheru máte teď také možnost objednání oficiálního merche.

TIPY NA TY NEJLEPŠÍ CYKLISTICKÉ VÁNOČNÍ DÁRKY

A pokud hledáte ultradobrý cyklistický dárek pro vaší polovičku, máme tady něco pro vás - Členství v Bootcampu. Po zaplacení členství získáte našlapaný balíček, jehož hodnota vysoce převyšuje zaplacenou sumu, a možnost účastnit se všech pořádaných akcí jako např. soustředění na Mallorce se Zdeňkěm Štybarem, bike fitting, zátěžový test, originální dres Kalas, program vyjížděk, předplatné pro monitoring variability srdeční frekvence MySasy, roční předplatné Rouvy a spoustu dalšího! To vše za pouhých 8990,-Kč!

Dalším novým produktem v e-shopu je VIP PASS L’Etape Czech Republic, který udělá radost rozhodně každému registrovanému účastníkovi. VIP PASS je limitované zboží a je určen jen pro závodníky a jejich doprovod.

Odkaz do e-shopu zde. https://bit.ly/eshopletape

Neváhejte a darujte svým přátelům či rodině dárek v podobě zážitku, na který jen tak nezapomenou!

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl