Přeskočit na obsah

L'Etape by tour de france míří do prahy

Termín: 11. 6. 2022

MÍSTO: PRAHA a STŘEDOČESKÝ KRAJ

Chci se zúčastnit!

Je to závod

L'Etape Czech Republic by Tour de France je příležitost stát se na jeden den Saganem, Froomem nebo Contadorem. Je to závod o žlutý dres na 130 nebo 90 kilometrů. Jsou to vrchařské a sprinterské prémie o zelený a puntíkatý dres. Ale může to být i pohodová vyjížďka. Záleží jen na tobě, jak to pojmeš. Medaili máme pro každého, kdo dokončí. Start a cíl v Praze, trasy vedoucí po uzavřených silnicích Křivoklátska, Berounska a Českého krasu.

Registruj se na závod

oakci_ozavodu

Je tO Festival cyklistiky

Stejně jako Tour de France není jen o závodění, nebude taková ani L'Etape Czech Republic. Můžeš se těšit na bohatý doprovodný program. Na své si přijdou fanoušci cyklistiky, rodiny s dětmi i milovníci francouzské kultury a gastronomie. Festivalový park se spoustou stánků, atrakcí, muzeem a oficiálními produkty Tour de France bude v samotném centru Prahy. Pro diváky podél trasy chystáme fanouškovská místa se spoustou zábavy. Přihlas se k odběru novinek a brzy se dozvíš více. 

Přihlásit se k newsletteru

festival_cyklistiky

2

znamená dvě varianty trasy, 130 nebo 90 kilometrů

1903

rok, kdy se poprvé jela Tour de France

500 kg +

těstovinového salátu bude připraveno na závěrečnou pasta party

3

tituly mistra světa v cyklokrosu má na svém kontě ambasador akce Zdeněk Štybar

Co je série L´Etape by Tour de France

L'Etape by Tour de France je globální série závodů pod hlavičkou Tour de France zaměřená na cyklistiku pro veřejnost, které se účastní místní nadšenci i závodníci z celého světa. Jednotlivé závody se pravidelně konají v několika evropských zemích, Austrálii, Číně, Jihovýchodní Asii, Mexiku, USA a v zemích jižní Ameriky. Nejvíce účastníků bývá tradičně ve Francii (15 tis.), v Austrálii a Velké Británii (přes 3 tis.).

Více o sérii L´Etape


map

pripravte_se_na_bootcampu_big

Připrav se na bootcampu…

Ujet v tempu 130 kilometrů vyžaduje přípravu. A proto jsme ve spolupráci se Zdeňkem Štybarem připravili tréninkový klub, ve kterém ti pomůžeme dosáhnout vytyčených cílů. Nezáleží na tom, jestli se silniční cyklistikou zrovna začínáš, nebo jsi zkušený jezdec, každý si v programu najde, co potřebuje. Podívej se, jak to funguje, rádi tě mezi sebou uvítáme!

Zjistit více o bootcampu

Generální partner


Hlavní partneři


Za podpory


Partneři


Institucionální partneři


Oficiální dodavatelé


Generální mediální partner


Hlavní mediální partneři


Mediální partner


Cyklistická sekce


Marketingový partner


Spoluorganizátoři


©  2021 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl