Přeskočit na obsah

HARFASPORT oficiálním dodavatelem L'Etape Czech Republic

S radostí bychom vám chtěli oznámit, že HARFASPORT se stává oficiálním dodavatelem L'Etape Czech Republic by Tour de France a partnerem Bootcampu!

HARFASPORT je specializovaná sportovní prodejna v ČR pro cyklistiku a zimní sporty s pětadvacetiletou historií. Na čtyřech patrech s 1 500 m2 prodejní plochy nabízí bezkonkurenční služby a špičkové zboží předních světových značek. Cyklistiku prezentují kola značky TREK, SCOTT, Cannondale a Pinarello, mezi dětskými koly dominují lehká kola Early Rider.

HARFASPORT má kompletní nabídku pro sjezdové i běžecké lyžování a samozřejmě pro skialp. Najdete zde prémiové kolekce značek, které jsou exkluzivně prodávány pouze zde, jako třeba lyžařské boty na míru Strolz či exkluzivní lyže Atomic.

Zásadní výhodou HARFASPORTu jsou služby všem zákazníkům na míru jak v oblasti cyklistiky, tak zimních sportů: Bikefitting, Projet One – kolo na míru, analýza nohou pro výběr bot, bottfitting, testcentrum a rychlý servis či půjčovna.

HARFASPORT  také věnovala výhry do soutěže Vánoce v balíku za 130 000kč! Více na https://www.letapeczech.cz/www/vanocevbaliku/ 

Těšíme se na spolupráci! 

HARFASPORT www.harfasport.cz

Českomoravská 41

Praha 9

 

Otevřeno denně 9 – 21

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl