Přeskočit na obsah

S baterií a motorem do kopců bez obav

Cyklistická sezóna vrcholí a v Centru služeb PRE na vás čeká skvělá nabídka elektrokol

Přišli jste v probíhající cyklo sezóně na to, že už výkonnost není, co bývala? Nebo jste stále velmi aktivní a chcete, aby si s vámi vyjížďky užila i partnerka či někdo z kamarádů, který není tak zdatný? Chcete se kochat výhledy v kopcovitých terénech a neproklínat opětovná stoupání a výjezdy? Pak je pro mnohé cyklisty nejvyšší čas zamyslet se nad případnou koupí elektrokola. V letošním roce, kdy sýčkové věštili nedostatek kol, existuje stále velmi rozmanitá nabídka bajků, a to jak ve výběru značek, tak typů. To vše v Centru služeb PRE v pražské Jungmannově ulici.

Začíná cyklo sezóna 3

Na začátek můžeme představit dvě nové značky, které jsou letos v nabídce, a to značky Focus a Mondraker. Tyto značky budou doplňovat nejen stálého lídra na trhu elektrokol, německou značku Haibike, která je v nabídce již od roku 2012, ale i ostatní značky, které v tomto Centru služeb PRE jsou.

Nová značka Focus je také z Německa, konkrétně z Cloppenburgu a Stuttgartu. Modelová řada nijak nenarušuje klasické spektrum nabídky Haibike, pouze se rozšiřuje možnost výběru designu a barev. Oproti tomu nově zařazená značka Mondraker navazuje na již nabízenou značku elektrokol Corratec a cílí více na sportovněji založené e-bajkery. Nabízí například celokarbonový speciál s vyššími zdvihy FOX, který v terénu nabídne zkušenému jezdci možnost sjet a vyjet extrémní pasáže nesjízdné na klasických kolech. Běžného jezdce pak bezpečně a pohodlně proveze klasickým terénem. Mluvíme o speciálu Mondraker Crafty R s motorem BOSCH čtvrté generace s 85 Nm.

Začína cyklo sezóna 1

Celkově se v letošní sezóně můžete na nových elektrokolech těšit na velké stabilní jednopřevodníky, silné motory kolem 80 Nm a nové inovované displeje Kiox. Pro potřeby celodenních vyjížděk jsou kola již standardně vybavena baterií přes 600 Wh. I tak se ale při delší dravé jízdě bude třeba někde zastavit a nabít v restauraci nebo u dobíjecí stanice.

Pro vyznavače výhradně silniční cyklistiky Centrum služeb PRE nabízí karbonové silniční elektrokolo Basso Volta s motorem Polini a baterií 500Wh. Polini E-P3. Vyniká svým jedinečným designem vyrobeným v Itálii, kompaktními rozměry, nižší hmotností (2850g) a bezkonkurenčním výkonem (70Nm s vrcholem 500W) s dojezdem mezi 60 až 200 kilometry!

cyklistická sez´ona 4

Nabídku dlouhodobého pronájmu elektrokol rozšiřujeme o dobíjecí modul

Elektrokolo je možné si v tomto centru služeb PRE klasicky půjčit a v nabídce je také dlouhodobý pronájem. Tato služba je primárně určena podnikatelským subjektům, například k provozu vlastních půjčoven elektrokol. Nejvíce dlouhodobý pronájem využívají hotely, golfová hřiště na celou sezónu. Velká výhoda je pro ně absence vysoké počáteční investice. Nyní nabídku rozšiřujeme o dobíjecí stanici PREedock, která je vhodná jak pro uvedené subjekty, tak i například pro obce.

Začíná cyklo sezóna 2

Kdo by chtěl přesto elektrokolo vlastnit a zdá se počáteční investice příliš vysoká, může využít prodeje na splátky. Model financování je nabízen bez akontace, pouze v nastavených splátkách na dobu pěti let. U elektrola v hodnotě 150 tis. Kč činí splátka necelé 2,5 tis. Kč

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl