Přeskočit na obsah

Rozjeďte to naplno!

Cyklistika se poslední dobou těší čím dál větší oblibě. Pomohla tomu i protiepidemická opatření, která nás omezovala v cestování a návštěvách sportovišť. Někteří začali běhat, jiní jezdit na kole. Tomu také nasvědčuje boom v prodeji kol v posledních dvou letech. A protože nejsme všichni tak úplně v jízdě na kole trénovaní, stále více z nás vyhledává elektrokola, která nám významně pomáhají v náročnějších terénech. Řekněme si na rovinu, kdo z nás by chtěl třeba čtvrtinu výletu strávit vedením kola do kopce?

Současná elektrokola mají dojezd až 150 km. Navíc jsou vybavena systémem s displejem, který vám ukazuje nejen počet najetých kilometrů, ale i zbývající kilometry dojezdu. Některá elektrokola mají možnost spárování s chytrým telefonem, v tom případě se můžete těšit i na záznam vyjížďky na mapě.

Pražská energetika se nabídkou elektrokol zabývá již od roku 2010. U nás najdete vždy nejnovější modely pro daný rok od prověřených a kvalitních značek Haibike, Mondraker, Apache, Focus, Ghost, Author, LeaderFox nebo Corratec. Nabízíme kola pro všechny terény, městská, crossová, trekingová i horská. V naší prodejně si zkrátka vybere každý.  Na skladě máme vždy 80 - 100 elektrokol, všechna kola v našem e-shopu jsou dostupná v prodejně v Praze. Na kolo vás také dokážeme vybavit doplňkovým sortimentem.

Elektrokolo si u nás můžete také jen zapůjčit. Vybrané kolo, o jehož koupi uvažujete, si tak můžete předem vyzkoušet. Pokud vám bude model vyhovovat a zakoupíte si ho u nás, výpůjčku máte zdarma. Elektrokola půjčujeme s nabíječkou, klíčem pro vyndání baterie, zámkem, přilbou a batohem. Všechna kola jsou na území České republiky pojištěna proti krádeži. Kolo si můžete zapůjčit na jeden den, na víkend nebo i na celý měsíc. Pokud si zapůjčíte kolo na víkend, můžete si ho vyzvednout již v pátek ráno a vrátit v pondělí dopoledne. Zaplatíte však pouze za dva víkendové dny. Navíc pro odběratele energií od Skupiny PRE máme 50% slevu na půjčovné. 

Nechcete ztrácet čas vyzvednutím a vrácením kola? Nemáte jak kolo odvézt z Prahy? Tyto starosti již nemusíte mít. Rozšiřujeme postupně pro pražské zákazníky síť půjčoven po celé České republice u našich smluvních partnerů. U nich si můžete kola rezervovat.        

Prodejnu a půjčovnu elektrokol PRE najdete v Centru služeb PRE, která se nachází na adrese Jungmannova 747/28, Praze 1. Jsme tu pro vás každý všední den od 9 do 18 hodin. Více informací o naší nabídce i o smluvních partnerech najdete zde.

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl