Přeskočit na obsah

REGISTRACE NA KOPCOVITOU ETAPU 2025 SPUŠTĚNA!

ON-LINE REGISTRACE DO kopcovitého ZÁVODU L'ETAPE CZECH REPUBLIC 2025 BYLA PŘED MALOU CHVÍLÍ SPUŠTĚNA.

Registrace je rozdělena do několika fází:

1. FÁZE - FOUNDERS & ÚČASTNÍCI ZÁVODU 2024

V první fázi, trvající od 20. do 30. 6. 2024 do půlnoci je pro dokončení registrace potřeba vložit unikátní REGISTRAČNÍ KÓD, který obdrželi všichni členové Founders klubu (účastníci 1. ročníku) a všichni ostatní účastníci letošního závodu do mailu. Členové Founders klubu také obdrželi jeden REGISTRAČNÍ KÓD navíc, kterým můžou někoho obdarovat a umožnit tak registraci do závodu za nejvýhodnější startovné. 

2. FÁZE - TOUR DE FRANCE SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Druhá fáze, ve které se již může zaregistrovat kdokoliv, bude spuštěna 1. července při Tour de France a uzavře se 21. července, kdy slavný závod končí. I v této fázi je startovné oproti Základní ceně výrazně výhodnější. 

3. FÁZE - ZÁKLADNÍ CENA

Od 21. července 2024 až do 13. června 2025 je možné se registrovat za základní cenu. 

4. FÁZE - LAST CALL

V poslední fázi bude možné se zaregistrovat za ceny LAST CALL v kacenláři závodu v pátek 20. června 2025 před startem.  (pokud bude v té době ještě dostupná kapacita).

FÉROVÉ STARTOVNÉ PRO ŽENY

Stále platí, že reagujeme na příjmovou nerovnost mezi muži a ženami a máme férové startovné dle GPG. Gender pay gap (GPG; překládáno různě jako genderová příjmová nerovnost nebo příjmová propast mezi muži a ženami) označuje průměrný rozdíl mezi platovým ohodnocením pracujících žen a mužů, přičemž ženy jsou obecně hůře placeny než muži. V České republice je tento rozdíl konkrétně 16,4 %, a proto mohou všechny ženy využít při registraci slevový kód "ferovestartovne" a získat 16% slevu ze základní ceny startovného. Férové startovné nelze kombinovat s dalšími slevami ani vyžadovat zpětně. Více informací o tématu v článku...

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl