Přeskočit na obsah

Oficiálním dodavatelem cyklistického oblečení pro L'Etape Czech Republic se stává KALAS Sportswear

KALAS Sportswear, tradiční výrobce cyklistického oblečení, se specializuje na výrobu zakázkového oblečení na kolo i volný čas s vlastním designem, které vyrábí pro tuzemsko i zahraničí. 

Cyklistické oblečení KALAS Sportswear se vyrábí již v takové kvalitě, že jej oblékají mistři světa, olympijští vítězové, členové národních reprezentací i tisíce rekreačních cyklistů ve více než dvaceti zemích světa. Mezi nejvýznamnější zákazníky patří PRO kontinentální belgický tým Alpecin-Fenix, či populární  šestidenní akce Six Day Series. V neposlední řadě je český výrobce od roku 1990 hrdým partnerem a dodavatelem cyklistického oblečení pro českou (dříve československou) reprezentaci, která v oblečení dosáhla mnoha úspěchů.  

Na počátku značky Kalas nebyl podnikatelský záměr, ale láska k cyklistice. Zakladatel firmy KALAS Sportswear, dlouholetý cyklista a trenér několika mistrů světa - legenda tuzemské cyklistiky Čestmír Kalaš, se v roce 1990, ve snaze získat finanční prostředky na podporu táborského týmu, vrhl na výrobu oblečení pro cyklisty. Za více než dvě desítky let z nápadu jednoho umanutého cyklonadšence vyrostl přední výrobce cyklistického oblečení ve střední a severní Evropě. Ročně vytvoří 5 000 unikátních designů a vyrobí přes 400 000 kusů výrobků. Ale nejsou to čísla, která je motivují k další práci. Je to vášeň a hrdost, kterou cítí pokaždé, když jsou sportovci v oblečení KALAS Sportswear spokojeni a daří se jim uspět.

Jsme velmi rádi, že můžeme oficiálně oznámit, že se značka Kalas stala Oficiálním dodavatelem cyklistického oblečení L'Etape Czech Republic by Tour de France. 

Těšíme se  na spolupráci a vy se můžete těšit na originální produkty L'Etape od Kalas Sportswear a vánoční soutěž o super ceny. Stay tuned! 

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl