Přeskočit na obsah

Nejlepší sportovní obsah na O2 TV

O2 TV jako jediná televize na trhu nabízí nejlepší sportovní obsah

Sportovní fanoušci mají nyní jasno. Domovem sportu se stala televize O2 TV. Diváci se mohou těšit nejen na přímé přenosy cyklistických závodů. V nabídce každý najde také nejslavnější fotbalové soutěže světa, hokejovou extraligu, tenisový okruh WTA nebo galavečery MMA a motoristické sporty.

Televizi O2 TV se nyní podařilo ještě výrazněji posílit svůj našlapaný program. Zbrusu nové kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 vysílají zápasy německé Bundesligy, španělské La ligy, Ligy mistrů UEFA a také italské Serie A. Nejatraktivnější přenosy z Ligy mistrů UEFA nabízí také nový kanál Premier Sport 2.

„Já jsem osobně moc rád, že O2 TV jako jediná televize na českém trhu přináší kompletní sportovní zážitek, vše podstatné, v O2 TV vám nic neunikne. Ať už je to Liga mistrů, Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A nebo česká nejvyšší soutěž, hokejová extraliga, tenisový okruh WTA, NFL, UFC, show TIKI-TAKA a tak dále. Jsou to tisíce hodin přímých přenosů, studií, pořadů, které uvidíte jen a jen v televizi O2 TV,“ uvedl Petr Svěcený, hlavní tvář O2 TV Sport a moderátor show TIKI-TAKA.

DSC05000

Kde diváci nové kanály s exkluzivním obsahem najdou?

Nové stanice Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4 jsou součástí tarifů O2 TV Stříbrná, O2 TV Zlatá, O2 TV Business i nového předplaceného tarifu O2 TV Sport Plus (299 Kč na třicet dní), který na osmi HD kanálech (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis, ČT sport, Premier Sport, Premier Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4) nabídne všechny oblíbené sporty na jednom místě.

„Předplatitelé nejoblíbenějších tarifů O2 TV dostanou nyní navíc stovky přenosů z nejlepších fotbalových soutěží. Nezapomínáme ale ani na další zákazníky. Majitelé O2 TV Bronzová budou mít v rámci ochutnávkového proma k dispozici nový kanál Premier Sport 2 s prestižní Ligou mistrů UEFA," prozradila Dana Tomášková, ředitelka O2 TV a digitálních služeb v O2.

Studio_TZ_5ku4_pro_web

O2 TV může mít každý

Televize O2 TV je dostupná pro všechny diváky na českém území. Ke sledování stačí jakékoli připojení k internetu. Exkluzivní stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal přináší kromě kompletní FORTUNA:LIGY také atraktivní hokejovou extraligu, ženský tenisový okruh WTA, basketbalovou Euroligu, show TIKI-TAKA, talkshow Česká ulička, galavečery MMA nebo motoristické sporty. Kanály Premier Sport a Premier Sport 2, které najdou diváci v tarifech O2 TV Stříbrná, O2 TV Zlatá a v tarifu O2 TV Sport Plus, vysílají například anglickou Premier League, Ligu mistrů UEFA, turnaje nejprestižnější MMA organizace světa UFC nebo populární NFL.

 Vše o O2 TV najdete na webu o2.cz/tv nebo na lince 800 02 02 02.

 

 

 

 

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl