Přeskočit na obsah

Early bird ceny startovného už jen do konce roku!

Start L'Etape Czech Republic by Tour de France je tady za necelých šest měsíců.

Zaregistrovat se do závodu   |    Koupit voucher na krátkou trasu    |    koupit voucher na dlouhou trasu

Do dnešního dne se prodalo necelých 1 300 míst. Větší zájem je o delší trasu. Mezi přihlášenými převažují muži.

Vážíme si toho. Vážíme si vašeho zájmu a těšíme se. Zrovna tak, jako vy.

Víme, že chcete znát trasu. A již brzy vás s ní začneme seznamovat. Prioritně na Stravě. (Už jsi v klubu?). Chybět nebudou ani některé “oblíbené” kopce na Berounsku a v okolí Prahy. Určitě je na co se těšit.

Může ještě něco pořádání akce překazit? Teď už asi jen Covid. Pokud tady ten neřád stále bude, máme připraveny tři scénáře.

  1. V případě stejných opatření jako byla přes léto letošního roku jsme schopni akci uskutečnit pro maximálně 2 000 závodníků. Čtyři vlny po 500 lidech. Více v rámci jednoho dne zázemím ani tratí, za zvýšených hygienických opatření, zkrátka neprotlačíme.
  2. V případě přísnějších opatření budeme hledat termín pro přesunutí akce. Nejzazší možný je konec září. Pokud dojde na tento scénář, každý přihlášený dostane na výběr, vrácení 100% startovného ponížené o 250 Kč, nebo převedení na nový termín.
  3. Pokud akci nebude možné uskutečnit ani v náhradním termínu nebo se náhradní termín nepodaří nalézt, pak bude všem účastníkům startovné vráceno. Opět poníženo o administrativní poplatek 250 Kč.

U našich obchodních podmínek ještě chvíli zůstaneme. Píše se v nich totiž, že “Kupující má právo na stornování startovného, pokud tak učiní maximálně 30 dnů před startem závodu nebude muset platit žádné poplatky.

Je to fér? My si myslíme, že je.

A proto jsme nasadili progresivní cenovou politiku. Čím dříve koupíš startovné, tím máš lepší cenu. Pomáhá to všem. Nám při jednání s úřady a vlastně veškerém zařizování, protože víme, na co se připravit a jak vše dimenzovat. A tobě taky, protože vlastně nic neriskuješ.

Aktuálně je cena startovného 2 090 Kč na krátkou trasu a 2 490 Kč na dlouhou trasu. Takhle to vydrží jen do konce roku 2020. Pak o 500 Kč zdražíme. Pořád váháš? 

Zaregistrovat se do závodu   |    Koupit voucher na krátkou trasu    |    koupit voucher na dlouhou trasu

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl