Přeskočit na obsah

COFIDIS – představení společnosti

2.informacni_IG

COFIDIS, přední poskytovatel finančních služeb v oblasti spotřebitelského úvěrování, se stává jedním z hlavních sponzorů cyklistické akce L'Etape Czech Republic.

COFIDIS je mezinárodní finanční společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů. Je součástí mezinárodní skupiny COFIDIS Group, jejímž majoritním akcionářem je Crédit Mutuel Alliance Fédérale, jedna z nejvýznamnějších francouzských a evropských bank.

V České republice COFIDIS poskytuje své finanční služby již od roku 2004. Nabízí především online půjčky a rozmanité spotřebitelské a revolvingové úvěry. Know-how získané během těchto let,  umožňuje společnosti i nadále nabízet jednoduché finanční produkty dostupné každému a zaručuje zákaznickou péči na profesionální úrovni.

Výhodná úvěrová nabídka, transparentní a férové podmínky, dlouhodobé zkušenosti a profesionální péče o zákazníka řadí COFIDIS mezi top společnosti v oblasti nebankovních úvěrů. To mimo jiné i oceňuje přední postavení v Indexu odpovědného úvěrování na základě nezávislého testu organizace Člověk v tísni a také získání ocenění Zlatá koruna  v kategorii nebankovních úvěrů.

COFIDIS je společensky odpovědná firma, která si stojí za svými zásadami. Aktivně se angažuje v ekologickém projektu #LikeMyPlanet, podporuje vzdělávání, zapojuje se do potravinových sbírek a dobrovolnických aktivit.  Dlouhodobě podporuje organizaci Dejme dětem šanci a také několik dětských domovů.©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl