Přeskočit na obsah

Časté otázky (faq)

Kategorie 1

Účast v závodě l'Etape Czech Republic je umožněna každému od 18 let. Stačí vyplnit registraci do závodu na těchto webových stránkách a zaplatit startovné. 

Cena startovného závisí na trase závodu (dlouhá nebo krátká) a na období, kdy se závodník přihlašuje. Obecně platí, že čím dříve před závodem je registrace učiněna, tím je startovné levnější. V exkluzivním předprodeji na ticketportal.cz je možné zakoupit voucher na startovné za 1 690,- Kč za krátkou trasu, respektive 1 990,- Kč za dlouhou trasu. Tento voucher je možné uplatnit při registraci až do 28. 2. 2021 a vždy představuje 100% slevu z aktuální výše startovného. Ale pozor! Za tuto cenu jde do prodeje jen 500 ks voucherů na každou trasu.

Registrace na místě v den konání závodu je nejdražší. Stojí 4 990,- Kč bez ohledu na trasu. 

Startovní balíček bude možné vyzvednout od 4. 6. 2021 v prezentačním stanu. 

Pouze ve vzdálenosti a počtu měřených segmentů vrchařských a sprinterských prémií. Informace o trasách budeme postupně zveřejňovat v sekci Trasy závodu.

Ano! Je však potřeba počítat s tím, že členové týmu pak nesoutěží v individuální klasifikaci. Registrace člena týmu probíhá zadáním názvu týmu do příslušné kolonky v registračním formuláři. Minimální počet členů v týmu je pět, maximální počet není omezen. Pořadí týmů vzniká součtem časů čtyř nejlepších jezdců. Týmové kategorie zahrnují klasifikaci mužských týmů, ženských týmů a mixů. 

Startovné lze bezplatně vrátit do 30 dní před startem závodu. Ve lhůtě 29 až 7 dnů před závodem činí storno poplatek 50 % ze startovného. Při zrušení účasti v závodu méně než 7 dnů před startem činí storno poplatek 100 %. 

V rámci registračního procesu je možné zakoupit pojištění převodu startovného, které opravňuje registrovaného závodníka, aby startovné převedl na jinou osobu. Za tento převod nebudou organizátorem účtovány žádné další poplatky. 

Povinnou výbavou je řádně upevněná cyklistická přilba a kolo se silničními řidítky a maximální šiřkou plášťů 35 mm. 

Kategorie 2

©  2020 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl